Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***


23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***

Сообщений 1 страница 20 из 58

1

23 березня в ДК Роша відбудеться ***L.S.D. SPRING FEST***

ГУРТИ:

1 Rekviem For a Dream (emo-core)
2 A.I.T.I.B. (hard-core)
3 Arse Fault (pop-punk)
4 Pirimania (Кардіограма)
5 Кремп (indie-pop\post-grunge)
6 2BWA (brit-pop\funk\indie)
7 Серцевий Напад (pop-punk)
8 L.S.D. (Alternative)
9 Maknamara (nu-metal)
10 Fire Dance (power-doom metal)
11 У.Б. (укуренная бабушка hard-core)

Вартість квитка: 15 грн.  (попередній продаж)
                         25 грн.  (в день концерту)
Квитки можна придбати в учасників гурту L.S.D. або в магазині РОК АРСЕНАЛ (вул Штейнберга 19, р-н Театральної площі)

Початок: 15.00
Замовлення квитків та подробиці за тел. 8 050 130 53 63

http://forum.sn.cv.ua/download/file.php?id=249&t=1

0

2

UFOs
думаю нада пайті  :cool: ...а там єсть гдє сєсть??  :D

0

3

badbunny написал(а):

а там єсть гдє сєсть??

ну якшо хочєш то відвеземо тебе в СІЗО там можна сєсть )))))))

П.С. хто не знає де то сі находетсе, то не агарчайтеся я також хорошо не знаю, але вроді пам*ятаю де то ))там вроді Ірвіни палучілі сладкіх пєздюль от мєсних пасанов, які стоять там на раздачі)))))

думаю всьо має бути клясно :)

0

4

UFOs написал(а):

ну якшо хочєш то відвеземо тебе в СІЗО там можна сєсть )))))

тож харашо,но нє то  :D .....ти нє панімаєш.....мнє нада сєсть :crazyfun: столікі там єсть? :crazyfun:

UFOs написал(а):

там вроді Ірвіни палучілі сладкіх пєздюль от мєсних пасанов, які стоять там на раздачі)))))

ооооооооооо......нада палюбому пайті :rofl:  і Вітька вазьмьом :rofl: .....

0

5

я тож не проти піти..........

0

6

UFOs написал(а):

4 Pirimania (Кардіограма)

UFOs написал(а):

10 Fire Dance (power-doom metal)

Серьога абясні мнє тупому не слушавшему дажі блінк 182 шо ета за жанр такой ацкій???і шо то за пасанчікі 2бва там іграют?то шо фанати Ірини Білик?)))))))))))))))

0

7

Гуф написал(а):

Серьога абясні мнє тупому не слушавшему дажі блінк 182 шо ета за жанр такой ацкій??

пасанчік :blush: ..я папробую абьясніть....

Гуф написал(а):

(Кардіограма)

єта жанр такой кагда слушаєш,то аж сєрце хапаєт і тя вєзут сразу на кардіаграму,каторую дєлуют мєсниє фраєркі :crazy: ані врачі.... :crazyfun:

Гуф написал(а):

(power-doom metal)

а єта па нашєму називаєтса "СІЛА- ДУМ(взято с названія ігри) МЄСЄВО".... :D

блін думаю нада палюбому пайті :shine: ....

0

8

мдя....тут ще блін шансона не вистачає))вьсо є)))бля,хочю я послухати Arse Fault))казали,що там басіла підаР)))

0

9

UFOs написал(а):

там вроді Ірвіни палучілі сладкіх пєздюль от мєсних пасанов, які стоять там на раздачі)))))

Ви головне їх помилок не повторюйте - не виганяйте малих пасанчиків, років по 10, бо вони там ввєсь ройон держать

+1

10

nIR1a написал(а):

не виганяйте малих пасанчиків, років по 10, бо вони там ввєсь ройон держать

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: шя аппісяюсь......тє пасанчікі малалєтніє навєрна каму хош шило в глазік засунут :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: от курва ржу німагу......прєдставляю сє такую публіку.....пасанчікі па 10 лєт стаят с шилом в руках па сєрєдінє,а всє нєфори па углам :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

11

Смєшно, чувак. :D  А от Вані і Жені ірвінським не до ржачки було, коли пасанчікі з шилом покликали своїх старших таваріщєй... Тє уже не в глазік шило засунут, так шо зараніє пабєспакойтєсь о мєрах прєдастарожнасті.

0

12

nIR1a
да ми самі малі, я думаю найдемо обєй язик, памиємо ногі і підемо всі спати під клюб ))))

все притензії до організаторів тсосовно кунцєрту і про різноманітність стилів, ми тут нє прєчєм, от там єсть тєлєфончік, званітє, матюкайтє)))

0

13

UFOs написал(а):

от там єсть тєлєфончік, званітє, матюкайтє)))

а за шо матюкать?всьо пучкоммм :cool:

nIR1a написал(а):

так шо зараніє пабєспакойтєсь о мєрах прєдастарожнасті.

думаю єслє там будєт нормальная туса сваїх пасанов,то тє пасанчікі,вмєстє са сваїмі старшєнькімі пайдут па углам :yep: ...главноє єслє відна шо пізд*т сваїх нє упасть на мароз "тіпа бля іду я лутше дамой,а то і мєня задєнєт"...как к сажєлєнію в бальшенство случаях биваєт.....

nIR1a написал(а):

А от Вані і Жені ірвінським не до ржачки було, коли пасанчікі з шилом покликали своїх старших таваріщєй...

а гдє в то мамєнт билі тє всє нєфори??фанати??..я знаю гдє!!дома ужє сідєлі!!ілі на таксі доєжялі,ілі добігалі :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

14

Patlatui написал(а):

мдя....тут ще блін шансона не вистачає))вьсо є)))бля,хочю я послухати Arse Fault))казали,що там басіла підаР)))

кажуть шо того басілу я їбав!..в рот та й в носа))))))))))

0

15

badbunny написал(а):

а гдє в то мамєнт билі тє всє нєфори??фанати??..

нєєє я знаю шо вони робили))я вже бачив шо вони роблять в таких випадках, стоять як дєрєвя в стороні і пють пиво)))))))

+1

16

UFOs написал(а):

я вже бачив шо вони роблять в таких випадках, стоять як дєрєвя

ані тіпа маскіруютса :crazyfun: їм би єшьо кієта лісточкі в рукі і вашє ппц :rofl:

+1

17

Гуф написал(а):

кажуть шо того басілу я їбав!..в рот та й в носа)))))))))

ога,а він тебе в твого пісюна)))
і кончав  ввухо тобі)

0

18

badbunny написал(а):

а гдє в то мамєнт билі тє всє нєфори??фанати??.

Які ще нєфари, це ж проста рєпа була, а не виступ, нікого крім них самих не було. І били тільки двох, які тіпа найбрутальніше себе поводили з малими (вигнали з рєпи), Женя менший і Льоша не постраждали. Чи їм теж треба було полізти і вьослами відбиватися?

0

19

nIR1a
шо було те було, але якшо б хуярили когось 1 або 2 з учасників гурту нашого то я не думаю шо решта учасників стояли в стороні і дивилися :) тут вже діє інший принцип ;) або фактор дружби :)))) вмєстє дать ілі вмєстє палучіть!)))

а на рахунок кунцєрту то думаю шо усьо будєт пучком тіки от дійсно різні стилі музики це трохи не корекнто помоєму :) але то такє...думки в слух

0

20

Хотелось бы присутствовать, но.....блин далеко я от вас

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***