Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***


23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***

Сообщений 21 страница 40 из 58

21

badbunny написал(а):

мнє нада сєсть  столікі там єсть?

Валєрка!врядли там можно будет позажигать так как в хард-роке)))))))))))))))))))))))))))))))))) :flirt:  :playful:  :rolleyes:

0

22

badbunny написал(а):

ооооооооооо......нада палюбому пайті :rofl:  і Вітька вазьмьом :rofl: .....

АХАХАХАХАХА оч смешно!!!

0

23

cherrygirl написал(а):

Валєрка!врядли там можно будет позажигать так как в хард-роке)))))))))))

:crazyfun:  :cool:  :playful:  :playful: хіхіхіххахаххіхіххі....Фаіночка,всьо будєт пучком :flag:  :jumping:  :love:  :playful:

0

24

IoanIliesky написал(а):

АХАХАХАХАХА оч смешно!!!

чувак шо є???я пра то шо с табой можна хоть вдвайом Сталінград брать :cool:  :shine:  :glasses:

0

25

badbunny написал(а):

хіхіхіххахаххіхіххі....Фаіночка,всьо будєт пучком

та полюбому)))))))))))))))))))) :shine:  :shine:  :shine:

0

26

badbunny
cherrygirl
питання від дурака до вас.
Навіщо на сейшені столік? якшо так хочеться прийти за столік пограти в карти чи будь що інше зробити для цього є затині місця, а на сейшені столік хоч зручна штука, але виключно для перекурів та бакалів пива :) ну це моя думка, дурака і антєсєміта...

0

27

UFOs написал(а):

Навіщо на сейшені столік?

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: лан,пасанчік столік можеш забірать,но хоть скамєйку аставь.... :crazyfun:  :crazyfun: хаахахахахаа.... :crazyfun:  :rofl:  :rofl:

UFOs написал(а):

якшо так хочеться прийти за столік пограти в карти чи будь що інше зробити для цього є затині місця

от прізнаюсь чєсна :idea: ....ми с Фаінкай іграєм в триньку(картачная ігра такая) на дєньгі  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

UFOs написал(а):

а на сейшені столік хоч зручна штука, але виключно для перекурів та бакалів пива

ну каждий пріміняєт как может :jumping:    :cool:  :crazy:

п.с. а вашє ми ідьом падвіжавать пад рєальний музончік :glasses:   :cool: віжу там будут кієта дофіга нових груп (ілі то проста я їх нєзнаю :D ) от і хочєтса паслушать :glasses: ....і пазажигать :playful:  :cool:  :jumping:

п.с.2 А да і єшьо хачу пасатрєть как нєфари будут убігать ат 10-лєтніх гопнікав с шилом в руках :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :rofl:

0

28

badbunny
дивися шоб ти не скіпав )))) бо я буду тоді тебе фоткати ))))))))

я вже знаю де цею клюб знаходиться))))

0

29

UFOs написал(а):

я вже знаю де цею клюб знаходиться))))

а я не((((намалюй карту)))))

0

30

UFOs написал(а):

Навіщо на сейшені столік?

UFOs написал(а):

для перекурів та бакалів пива

ти сам відповів на запитання навіщо нам столик :)

0

31

Patlatui
По Нагірній в низ там вивалюєшся на вулицю Дзержика і фігариш по ній, минаєш соєнскую часть та школу, мотік і потім клюб відіш)) якшо 2ПВАшнікі будуть на тачілах то пару чоловік на борт приймуть, буде видніше ближче до сєйншняка, хоча тоді прийдеться пораніше приїхати туда ;) :) П.С. Нагірна вулиця це ця шо в низ від сізой йде, не путайте її з Л. Українкою ))))

cherrygirl написал(а):

ти сам відповів на запитання навіщо нам столик

ну на джаз фест можна так сидіти кайфувати, а на тому шо буде.....))))

а тепер ОБ*ЯВА :
БІЛЕТИ ТРОХИ ЗМІНИЛИСЯ В ЦІНІ, ТЕПЕР ЗАЗДАЛЕГІДЬ КВИТОК ВАРТУВАТИМЕ 15 ГРИВЕНЬ, А ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДІЙСТВА 25 ГРИВЕНЬ

0

32

badbunny написал(а):

чувак шо є???я пра то шо с табой можна хоть вдвайом Сталінград брать :cool:  :shine:  :glasses:

Та можна мен да впадло в двойом нада iщо так пару человек ну щоб нескучно!!!!

0

33

UFOs написал(а):

По Нагірній в низ там вивалюєшся на вулицю Дзержика і фігариш по ній, минаєш соєнскую часть та школу, мотік і потім клюб відіш)) якшо 2ПВАшнікі будуть на тачілах то пару чоловік на борт приймуть, буде видніше ближче до сєйншняка, хоча тоді прийдеться пораніше приїхати туда   П.С. Нагірна вулиця це ця шо в низ від сізой йде, не путайте її з Л. Українкою ))))

це тіпа нп углу кошевого і ше якоїсь вулиці?))що напроти ще якаст ілкарня є?)))нуу))якщо БВа будуть їхати на тачілах))то падберіте бедного бомша з ігтарою))

0

34

UFOs написал(а):

дивися шоб ти не скіпав )))) бо я буду тоді тебе фоткати ))))))))

как будєш фоткать???у тєбя ж уже будєт шило с глаза торчать :crazyfun:

UFOs написал(а):

ну на джаз фест можна так сидіти кайфувати, а на тому шо буде.....))

тоже мона...кайфувати :crazy:

UFOs написал(а):

По Нагірній в низ там вивалюєшся на вулицю Дзержика і фігариш по ній, минаєш соєнскую часть та школу, мотік і потім клюб відіш)

То кудато в сторону "МЄТРО" ілі нєт? :crazyfun:

0

35

Бля ну еслі ви не наете де той клубняк находиться по піздец смерть вам і срам :rofl:  :rofl:

0

36

kashTan написал(а):

Бля ну еслі ви не наете де той клубняк находиться по піздец смерть вам і срам

ага...  :rofl:  :rofl:  :rofl: Курва,а ти шо знаєш????? :crazy:

0

37

badbunny написал(а):

Курва,а ти шо знаєш?????

не я пізгец дальокій пасан незнаю ніх..я :rofl:  :rofl:
Уже квиточок сьоня придбав на цей коунсерт :flag: такшо полюбе иду  :jumping:  :cool:

0

38

ага..квіточкі ужє на руках :crazy: кста в "РУТЄ" тож точка продажи 8-) ...будєм ждать това чуда дня кунцєрта :crazyfun:  :shine:

0

39

у мня тож Є квиточок.....але я цкотина добре накачаюсь пивом.......ууууууууууууууууууу........................ і підууууууууууууууу

0

40

Takeandburn написал(а):

у мня тож Є квиточок.....але я цкотина добре накачаюсь пивом.......ууууууууууууууууууу........................ і підууууууууууууууу

ПРАЛЬНА ПАСАН там будет пол физфака! ну я не пью! хотя нада подумать?  :rofl:  :playful:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 23 березня, ДК Роша ***L.S.D. SPRING FEST***