Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Запахи


Запахи

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Чим повинні пахнуть Чувакі/Чувіхи, які вам запахи подобаються і навпаки :)

якось один викладач мій сказав на парі шо насправді є така теорія що люди по запахам об*єднуються і створюють пари :) на підсвідомому рівні, кожний має свій запах, ну але для цього не треба не митися пару місяців))))))просто в кожного це ніби як індентифікаційний код :) от така ось теорія))

0

2

Взагалі цікава штука. Запахи запамятовуються так само, як і образи, і звуки, викликають певні асоціації. От я пам'ятаю парфуми (хоча мене не дуже пре, коли чувак обливається ними, думаю, достатньо просто помитися).... так от, парфуми чувака, це на Новий рік було, від достатньої кількості алкоголю підтошнювало, а тут ще ці парфуми... хоча запах гарний. Потім забулося якось, а через два місяці я знову цього чувака зустріла. Ті самі парфуми. Уже виникли певні асоціації, спогади, яких до цього не було.  А здавалося б, просто запах...

0

3

nIR1a
в мене також колись так було))але я став у велику сочну какашку))))я не знаю шо за дємон насрав, собака явно таке не зможе замутити, то або корова або дінозавр))))) і то не в селі а в місті нашому)))ото так вонєло і водночас так смішно було шо тепер запах гуани викликає сміх ))))))))))))))дійсно якось запахи відкладуються і асоціюються з чимось особливим :) це ж все таки один з видів сприймання і відчуття навколишнього серидовища )) от б мати таке нюхало як в собаки!!!)) але не таке як у фільмі Парфюмер, хоча я думаю шо в сабакі такий також))))))))

0

4

не подобається коли штиняє потом.,))а якщо користуватися парфумами,то їх повино чути на відстані поцілунка)))а не атк шо заходіх в автобус  а атм.......))))))версачі прям)))адікалон с краснаармеского базара)

0

5

Patlatui написал(а):

)а якщо користуватися парфумами,то їх повино чути на відстані поцілунка)))

я попуню свою надушу на уровні цьоміка, якраз для тебе мой мілий)))))))))

0

6

действительно каждый находит какой-то запах,который его притягивает в другом человеке!!со мной не раз так было- одному человеку нравилось как пахнут мои волосы и нюхал их постоянно,даже забрал мою резинку для волос)))))другой человек нюхал мою руку и говорил, что чувствует как пахнет моя кожа и это такой интересный запах, но я сама ничего не почувствовала!!))
P.S. странно так совпало, но я сейчас смотрю Парфюмера)))))

0

7

UFOs написал(а):

я попуню свою надушу на уровні цьоміка, якраз для тебе мой мілий)))))))))

дякую,мілий)) шоб у тя струни пірвалися))

0

8

хельга написал(а):

одному человеку нравилось как пахнут мои волосы и нюхал их постоянно,даже забрал мою резинку для волос)))))

якшо нє сєкрєт то де ці волоси? тобто на какой області тєла растут? )))))))

Patlatui написал(а):

дякую,мілий)) шоб у тя струни пірвалися))

тільки після того як пірветься твоя попа))))))

0

9

UFOs написал(а):

ільки після того як пірветься твоя попа))))))

вона  вмене резінова))так шо нішо їй не буде))))))))))

0

10

UFOs написал(а):

якшо нє сєкрєт то де ці волоси? тобто на какой області тєла растут? )))))))

Дорогой Уфос, ну ты как всегда)))) не секрет- волосы на голове))))

0

11

Patlatui написал(а):

не подобається коли штиняє потом.,))а якщо користуватися парфумами,то їх повино чути на відстані поцілунка)))а не атк шо заходіх в автобус  а атм.......))))))версачі прям)))адікалон с краснаармеского базара

Ця фраза це пiздец мене порвало!!!
Ну тут можна сказати одне саме головне в мiру та неперестаратись з запахами!!!

0

12

мені подобається запахи автомобілів, особливо їхніх салонів, кожний хазяїн має в маині специфічний запах чи то примочка якась пахуча чяи ще шось то не важно, трохи самий запах говорить про хазяїна...все має запах і багато речей дійсно пруть, запах свіжої газети навіть заманчєвий...так як доречі кожний салон автівки так і люди пахнуть, по своєму і це не залежить від тиам парфюма, дійсно кожний має свій запах, хтось приємний, хтось неприємний)))))

+1

13

Так, салон авто кожен по-своєму пахне. Особливо салон москвіча 412-го, незабутній аромат 76-го бензину!

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Запахи