Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Оксанко..___))))з Днюхою тебе)))


Оксанко..___))))з Днюхою тебе)))

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

сонечко,ти в мене найкраще..)))бажаю тобі всього найкльовішого,і щоб всі бажання здайснилися))))

+1

2

Patlatui
Тормоз в неї завтра день народження )))

Patlatui написал(а):

сонечко,ти в мене найкраще..)))

П.С. десь я це вже чув ))))))))))))))))

+1

3

в неї дгюха 11...а сьогодні хіба не 11?!??!

+1

4

Patlatui
)))АВС - ось чув про таке: ? )))всьо не засаряєм тему, чекаємо 11 чісла і вітаємо нашу Оксі (Анахі) :)

+1

5

Оксана, вибачь шо тут так вийшло)))нєдаразумєнєце з числом )) зато посміялися ;)

Вітаю тебе з ДН, обширно привітав в асі і можливо сьоня побачу і за вуха подьоргаю ;)
Бажаю міцного здоров*я, успіхів у всьому, кохати та бути коханою!!! :)

ВІТАЮ!!!!!!!!!!!! УРААА!!! УРАААА!!!! УРАААААААААА!!!!!! :) :flag:

+1

6

Вітаю :) Ти дуже хороша дівчина, знаю що такою і залишишся і що в тебе получиться все, чого ти прагнеш. Стривайте, не зналишилось що бажати))))))))

+1

7

[взломанный сайт][взломанный сайт]!!!Поздравляю!!![взломанный сайт][взломанный сайт]Всего тебе самого наилучшего!!! Пускай мир вокруг тебя будет ярче, добрей, и чтобы ты во всем находила свое счастье и себя!!![взломанный сайт]

+1

8

Оксаночко....!!! :cool:  :jumping:  :shine: Вітаюююююююю!!!!Ти дуже класна дівчинка і людинаааа!!!!Всього тобі самого самого!!!! :shine:  :cool:  :rolleyes:

+1

9

Вітаю!Бажаю лишатись такою ж веселою,розумною і мегапозитивною! :crazyfun:

+1

10

Оксана! вітаю тебе з днем народження! Бажаю великого щастя, міцного здоров'я і шоб збулись твої всі бажання. Шоб ти завжди була такою милою і чарівною, як ти зараз є! З днем народження!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І всьго тобі найкращого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

11

Вітаю!  :flag:  приєднуюсь до вище сказаних побажань :shine:

+1

12

паздравляю тібя дАрАгАя ))0я тебе вже віздє гдє мог паздравіл.то і здєсь)))здоров*я тібє і пабольше тьомних валос;))))і не дай Бог проб*єш собі шось)))

+1

13

[взломанный сайт]
Ура!!!!!!С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!!!!

+1

14

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((З Днем Народження)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

+1

15

людоньки файні!!!
дуже-предуже дякую за вітаннячка)))
за всі, протягом всіх днів!!!
я вас люблю!

+3

16

З Пршедниш тєбя ДН ))як то кажуть..днюха пройшла, а роки залишилися.

0

17

Поздоровляю з запiзненням бажаю всього самого найкращого!!

+1

18

UFOs написал(а):

З Пршедниш тєбя ДН ))як то кажуть..днюха пройшла, а роки залишилися.

Не залишилися а збiльшились!!! да швидко час плине!!!

+1

19

голова болить((((((((9

+1

20

Льоша, ти малий факєр я не збираюся ці всі твої ЕМО ПОСТИ НА РАХУНОК ГОЛОВИ УДАЛЯТИ ))))флудер чорт забираЙ!!!!))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Оксанко..___))))з Днюхою тебе)))