Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Мексиканський серіал )))))


Мексиканський серіал )))))

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

ось в мене тут задумка такої фігні на зразок гри в мексиканський серіал ))))

давайте будемо творити мексиканський серіал і бути самі сценаристами, максимум не більше 1 речення невеличким об*ємом вписуємо сюди, як продовження попереднього речення))))можна вписувати своїх персонажів за якими вже можна закріпитися))) я думаю має бути весело))))
отже я пачну )) але я дам спочатку трохи тексту щоб якось наколити історію потім будемо по реченню кідать ;)

я - Дон Сержіо Гандон ))))))))))))))))))))) ( це мій псевдонім в серіалі )

Дон Сержіо Гандон
- я живу в Мексиці з дитинства, живу в каробці від китайського холодільніка МІНСЬК, які передали в наслєдство мої батьки, які переховувалися в Мексиці після пограбування в Білорусії магазину побутової техніки)))))))))))))) я собі замутив пару кімнат там в коробці, джакузі навіть, підвал і горище)))))я не великий на зріст, десь 140 см))) живу я собі в коробці, як порядний мексеканець і одного бадьорого ранку я вийшов на ганок, почухав яйці і хотів попісяти, але тут я побачив!!!!! я побачив просто ЧУДО!!!! рядом така ж коробка і з неї вилізла дівчина, почухала також яйці і також хотіла попісяти)))))))))
...це початок історії)))) розбираємо і набиваємо собі ролі))))))))

0

2

тоді я буду та дівчинка з яйцями))а зватимуть мене Дон лоЛітко__прямохуйко)))_)))
от вийшло я одного ранку посцяти,чухаючи яйця ф бачу,стоїть і чухає яйця Дон Сержіо Гандон....))))

0

3

Patlatui написал(а):

Дон лоЛітко

еййй чувіха з яйцями а в тебе є друзі або сєстри ? і шо твоя каробка робить біля параши?))))

0

4

Я нєпрізнаний брат Дона Сержіо Гандона і нєапознаний атєц Дон лоЛітки__прямохуйки)  па імєні ЗАЄЦ-СУКа_Тоже_ХУЙ)))...я прієхал шоб атискать сваїх проклятих родствєннікав,каторих я відєл на фотографіє раз в дєтствєі  то ліш їхніє яічкі...ХХХГдє мнє вас іскать? :'(

0

5

badbunny написал(а):

ЗАЄЦ-СУКа_Тоже_ХУЙ

я думаю паіщі под кроватю, хотя падажі...у тєбя єсть родімоє пятно на лєвой булкі, правого полушаріє, верхнєй часті рукі? ))))))
я Думаю тобі треба в передачу "Мєксаканський Ключовий Мамєнт")))

0

6

UFOs написал(а):

я думаю паіщі под кроватю

я уже паднімал матрас  :'(  там єсть ліш засушиниє таракани(аплікация) :crazyfun:  і прошлогодніє наскі  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun: ... :'( Шо мнє дєлать?

UFOs написал(а):

у тєбя єсть родімоє пятно на лєвой булкі, правого полушаріє, верхнєй часті рукі? ))))))

о даа...то пятно у мєня начінаєтса аж с лєвой пяткі,каторую я побрил єшьо когда мнє било 10 лєт і заканчуєтса аж на правом яічкє :crazyfun: ...

UFOs написал(а):

я Думаю тобі треба в передачу "Мєксаканський Ключовий Мамєнт")))

:'(  а как туда праєхать??..а то я прієжій :'( ...я спрашую у добрих людєй,а оні мнє говорят "СВІСНІ В ХУЙ"....єто шо оні так здороваютса?

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

7

я бля хуеф неизвесно потеряний син Дона Сержіо Гандона ток шо приехавший с Афрікі в поісках свого хуйового батька.)))
- О бля йобаний тато як я мріяв тебе зустріти!, щоб дати пизди за те шо я тупий нігер виріс в африці з ростом 220см, ти ж сука покинув ту курву шо зветься моею матірью ще до мого народження. Я тебе в піску закопаю якщо не пустиш в свою коробку пожити трохи. :shine:

0

8

kashTan написал(а):

я бля хуеф неизвесно потеряний син Дона Сержіо Гандона ток шо приехавший с Афрікі в поісках свого хуйового батька.)))- О бля йобаний тато як я мріяв тебе зустріти!,

хахахахах...ржу німагу ..бляяяя :rofl:  :rofl:  :crazyfun:

kashTan написал(а):

неизвесно потеряний син Дона Сержіо Гандона

Синокк..палучаєтса я твой ДЯДЯ :dontknow:  :crazyfun: ....я тєбя всєгда прійму к сєбє,хотя і сам БОМЖ і бля нєзнаю куда я вашє попал....кстатє "СВІСНІ В ХУЙ" (тоєсть прівєт :crazyfun: )

0

9

badbunny написал(а):

Синокк..палучаєтса я твой ДЯДЯ    ....я тєбя всєгда прійму к сєбє,хотя і сам БОМЖ і бля нєзнаю куда я вашє попал....кстатє "СВІСНІ В ХУЙ" (тоєсть прівєт  )

-да дяденька буш вийобоватся я натравлю на тебя всю колонию долбаних нігеров оні зделают с тебя грузінннннна!
Оч рад шо так гостипріімно встретілі  :jumping: я вам тут подарочкі прівез в дірявом мешке целая куча сушонних чорних хуйов! :rofl:  :yep:

+1

10

kashTan написал(а):

да дяденька буш вийобоватся я натравлю на тебя всю колонию долбаних нігеров оні зделают с тебя грузінннннна!

-О внучок..тоєсть синок..тоєсть плімяннічєк курва :rofl: ..який ти добрий...я ту калонію скармлю сабакам і сьєм того проклятого пса :crazyfun:

kashTan написал(а):

вам тут подарочкі прівез в дірявом мешке

ооо...то ти напеуно спіздиу той міх у афріканскава дєда мароза :jumping:  :rofl:

0

11

badbunny написал(а):

ооо...то ти напеуно спіздиу той міх у афріканскава дєда мароза

ти вгадав дядюшка того шо мороза я запіздив по дорозі сюда думав нехуй с пустими руками приїхати вот і забрав мішечок той а там ...подарочкі отакенні  :crazyfun:
я вот шукаю роботу собі мож поможете хуем до грунту :shine:

0

12

kashTan написал(а):

я вот шукаю роботу собі мож поможете хуем до грунту

--оо.....плімяннічєк ідем курва зі мноу...я тебе продам циганам ....ані тєбє найдут работу :crazyfun:

0

13

-- что я слішщу мой дядя хошет атдать меня какімто грузінам? я ж убью тебя лодочнік! :rofl:

0

14

--Я УБЬЮ ТЄБЯ ТРАЛАЧНІК :crazyfun:  :crazyfun:  :rofl:  :rofl:

0

15

а я буду канцом сЄрій етого сЄріала

КАНЄЦ ПЄРВОЙ СЄРІЇ

0

16

:crazyfun:  :crazyfun: пєрвая сєрія закончілась на оч інтрігующєм мамєнтє :crazyfun: ..Что жє будєт дальше?? :crazyfun: Будєт лі хуеф неизвесно потеряний син Дона Сержіо Гандона работать у циганав?? :rofl: убьйот он лі дядюшку сваєго лодочніка ЗАЄЦа-СУКа_Тоже_ХУЙа)??? :crazyfun: а дядюшка убьйот лі сваєво сука плємянніка ілі й хуй зна там каво ТРАЛАЧНІКА??? :rofl: Всьо єто сатрітє в слєдующєй сєрії...тоєсть бля сєріях... :rofl:

0

17

Серія втарая, про хуйову жизнь хуефа неизвесно потеряного сина Дона Сержіо Гандона по піздец убойному імені запіздяч меня сверху щоб аш йобнул гром і его дядюшку ЗАЄЦ-СУКа_Тоже_ХУЙ ітак напреженіе наростает:
Утро просипаются обое хуй зна де, і начінают росказивать как оні прожилі пол своей нещасной жизні.

0

18

--О сука плємяннічік...Де то ми є??шо с намі случілась????пачєму у мєня штани спущєнии?? :O

0

19

--Да батенька ет те пізгец пріснілся глубокой ночю я те памагал с нім баротса і нічо не получілось в етоге :'(

0

20

:crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:
--курва ти є....раднова дядю наказал :rofl: ...і чо тєпєрь будєм дєлать?может жить будєм вмєстє?....давай разабьйом дєта свой лагєрь  :crazyfun:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Мексиканський серіал )))))