Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кремп

Сообщений 1 страница 20 из 76

1

Біографія

Склад гурту:
•Ліля - вокал, ритм- (соло-) гітара
•Паша - ритм- (соло-) гітара
•Антон - ударні
•Вадим - бас

Спочатку грали панк-кор (принаймні, воно так називалося), але останнім часом перейшли на звичайну альтернативу (краще виходить й подобається більше). Зараз наш репертуар налічує всього 12-15 пісень (це ті, які ми граємо на концертах, а решту старих забракували, просто, вони вже не актуальні).
Займаємось у Чернівецькому Будинку Культури Творчої Молоді "Автографі" (8(0372) 525768; м. Чернівці, вул. Ів. Франка, 29)й періодично влаштовуємо сейшина за участю різних гуртів. За час нашого існування відіграли безліч концертів у Чернівцях та по області;
Але наші найвизначніші досягнення (на нашу думку):
•2-е місце на відбірковому турі на фінал "Червоної Рути-2005" (м. Чернівці)
•Дипломанти 9-го Всеукраїнського фестивалю "Червона Рута-2005" (м.Київ)
•Лауреати 2-ї премії щорічного фестивалю "Відродження-2005" (м. Чернівці). Наша вокалістка стала кращою вокалісткою року.
•Учасники щорічного фестивалю "Драйвомиръ-2005" (м. Чернівці) (з "Квадраджессімою")
•Полуфіналісти Всеукраїнського фестивалю "Перлини Сезону-2006" (м. Київ)
•Гості та хедлайнери гала-концерту, присвяченого Дню Молоді (25.06.2006) (м. Чернівці)
•2-е місце на Всеукраїнському фестивалі Червона Рута.
Детальніше про Кремпів http://www.realmusic.ru/crampmusic/info/
пару пісень Кремпу можна скачати осьо з відсіля http://www.realmusic.ru/crampmusic/

також гурт працює над власним сайтом і відзняли кліп на пісню "Зламай мене навпіл" :good:
Чувакі і Чувіха, я вас  :love: і бажаю не скидати оберти творчого руху!!!так дєржать!!! :good:  :friends:

0

2

кльовий гурт)))))доречі,вони дають концертік у 2-ій гімназії в пятницю)))

0

3

:) ооо прікольнєнько, то ти шото там пофоткай, потім виставимо сюда фоткі лабухів))а шо за празнік?)

0

4

UFOs написал(а):

потім виставимо сюда фоткі лабухів))а шо за празнік?)

не знаю що за празднік.....))))ну я не знаю чи сам буду)))подивимося на обставини)) ;)

0

5

Шо, мавпи, я тута, прівэта вам!!!!!!!!!!!!!!!  :crazy:

0

6

КРЕМП написал(а):

Шо, мавпи, я тута, прівэта вам!!!!!!!!!!!!!!!

ПРЄТ ЛІЛЬКА!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))))))))))ВЕЛКОМ ТУ 2ПВА ФОРУМ!)))) :crazy:  :friends:

0

7

сьогодні поставила Кремпів "зламай мене" на телефон, як дзвінок... ходжу радуюсь)))))  :crazy: ...

люблю цей гурт))) і люди хороші, і музики файні)

0

8

Пісня "Зламай Мене Навпіл" класна))також тащуся від неї, особливо в ЛАЙВовому виконанні:) :an:  :good:

0

9

Пасибі тобі, Сірожка!!!  ;)

0

10

,bcnhj pfnthkb eksrs)) :D jgthfnsdytymrj nen dcmj)

0

11

Patlatui написал(а):

bcnhj pfnthkb eksrs))  jgthfnsdytymrj nen dcmj)

z cnfhf.cz, dct; nfrb pfvіnfnb ckіlb wt xfcnbyf hj,jnb ctrhtnyb[ cke;,)))і yt ljpdjk. rjujcm nen j,hf;fnb, dіlinjd[e.xbcz dіl fynbgfnіq  ^_^  :D

КРЕМП написал(а):

Пасибі тобі, Сірожка!!!

:) це тобі за стальниє нєрви + 1 ;) ... :crazy:

0

12

nb [enm yjhvkmyj gbib fk,fycmrj.?,j yfdsnm gthtrkfcnb nj db[jlbnm gsctw gjdybq))))gkz)))

0

13

А мій пост видалили?Тю...був про вас кращої думки....

0

14

Всім здоров!!! дякую за темку! Хтось може підсказати,  де можна проводити репетицію, бо нас притиснули з часом геть-начисто? :)

-1

15

в Фан-Парк ведуть всі дороги)))

0

16

Поки ще не було презентації, виставляю вам лінк з ютуба, з інтернет-версією нашого дебютного відео-кліпу в поганій якості, пісню ще будемо перезаписувати,але поки що диіться, як є
http://www.youtube.com/watch?v=gUO5PpFoXhM

0

17

прикольно)))для Чернівців супер))

0

18

"Презентации"? Смешно... Панк-рок - соса-сола - сникерсы... Клип конечно прикольный - только какое отношение к песне он имеет? (а может действительно "имеет"?  :lol: ). Оператору и всем кто делал клип - респект. А звук - все равно - :kill:! Кстати - по клипу понял откуда у вас звук...хотя и так - знал :lol:

PS: а смысл в перезаписи? лучше то не станет! :)

Отредактировано Al-eX (9.12.2007 09:15:04)

0

19

КРЕМП написал(а):

Поки ще не було презентації, виставляю вам лінк з ютуба, з інтернет-версією нашого дебютного відео-кліпу в поганій якості, пісню ще будемо перезаписувати,але поки що диіться, як є
http://www.youtube.com/watch?v=gUO5PpFoXhM

Пестатий кліп!!!мене зарудувало!!!реально і тєла так круто літають і коли шнур сцуко фзад))))класна :good: і нефік на колу гнать.вона тут має чисто символічне значення)))

0

20

Гуф написал(а):

і коли шнур сцуко фзад))))

:D дааа!!!Класний момент!)))))))))))) ^_^ мені сподобався кліп, тока шото качєство нє очєнь, мож со врємєнєм дасте з класною відео якістю))Оператори красуни і Кремпи також) гарна робота) :friends:  :good:

0