Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кремп

Сообщений 21 страница 40 из 76

21

оч хароший кліп..  :good:

0

22

>Al-eX
якщо тобі завідно, то не розказуй всім. :fuck:  :face:

0

23

Чему ж тут завидовать? От того, что кто-то сделал не плохой по черновицким меркам клип который никак не связан с этой "пестней" - пестня все равно как была  :kill:  :fuck:  %) - так и осталась... А шнур все таки надо вставлять по назначению, а не туды куды вы его запихнули. Может поэтому так и играете? :fuck: Маленькие извращенцы  :oups:

0

24

Al-eX написал(а):

Чему ж тут завидовать? От того, что кто-то сделал не плохой по черновицким меркам клип который никак не связан с этой "пестней" - пестня все равно как была       - так и осталась... А шнур все таки надо вставлять по назначению, а не туды куды вы его запихнули. Может поэтому так и играете?  Маленькие извращенцы

це тіпа олдскул вашого форуму,серьога?О_О??такий є всюду чи тіки на чернівецьких форумах чернівецьких груп?

0

25

Al-eX
а з чого ти взяв шо кліп має обовязково бути звязаний з піснею?

0

26

ені так сподобався кліп, що капець, ніколи б не повірила, що це наші таке роблять, чернівецькі...
тіки от реально мало облич видно, то перший кліп, думаю. більше Лільки треба було показати!!! щоб запам*ятали... впринципі, і так всі знають!
Офігенннииийй кліп!

0

27

еййй..прекращайте тут ...лічності в асю тут не поле боя)піс вам браття, давайте без лічних образ ;) мене також Пєнкін не пре але я його на форумі його власному не сру :)

0

28

я проголовувала за кремпів, ток отчьот не приходить...

0

29

да...здається деяким людям вкайф от так от сратись і гнати. на одному форумі погадили, сюди пришли...

а кліп крутий. і не чекала шо якість така буде. але згодна що тре було більше учасників показувати
а після Арчібальда я півгодини в судорогах валялась на підлозі ^^

0

30

Al-eX
сорі..нє хатєл тєбя абідєть, бро..)) взагалі, чо ти на цьому засраному форумі сидиш?

Lilya написал(а):

да, я теж посміявся від душі..

0

31

КРЕМП написал(а):

Можеш подарувати, якщо в тебе ще з молодих років залишились, тобі вони вже не потрібні, а нам не завадять

хахахах. нормал підісрала))

і хто там писав шо з групи горад смєйотса? так вот, Кремп - один з найулюбленіших Чернівецьких гуртів і мало хто досягнув того, чого досягли вони....і бляха зітрать нах деякі повідомлення, ато люди заходять в тему а тут дєрьмо якесь

0

32

Al-eX написал(а):

как будто вас кто-то воспринимает всерьез

Мля, как-будто тебя тут кто-то воспринимает "всерьез"...больше отвечать не буду, просто не вижу смысла спорить с теми, кого жизнь обидела не по детски!!!

Al-eX написал(а):

P.S.: дураки - не могут делать хорошую музыку!

вот это ты зря!!! за дураков еще ответишь!!! от тебя и так уже все клиенты убежали, ты хотел нас обосрать со всех сторон, а получилось наоборот: сделал нам ОФИГЕННЫЙ ПиАр и с себя дурака. ВСЁ!!! РАСГОВОР ОКОНЧЕН!!

Отредактировано КРЕМП (14.12.2007 21:43:37)

+1

33

Marusha написал(а):

Marusha

Al-eX написал(а):

Al-eX

Алєкс, ти оприділися яким ти користувачом пользуєшсе, бо мати два одночасно то навіть для адміна зажирно ;)

0

34

UFOs написал(а):

Алєкс, ти оприділися яким ти користувачом пользуєшсе, бо мати два одночасно то навіть для адміна зажирно

ААААААААА!!!!!!!!!!!!! Я ПАДСТАЛОМ!!!!!  :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

0

35

Пс щоб ще когось стошнило  ;) , ставля на аватар свою мордочку, в знак протєста!!!  :D  але щось гіфки не пашуть тут ((

0

36

КРЕМП написал(а):

але щось гіфки не пашуть тут ((

всьо работаєт)))тіки це новорічний форум і треба щиро цього хотіти і казати ХЕППІ НЮ ЇР і тоді як в казочці усьо заработаєт;)

0

37

UFOs написал(а):

всьо работаєт)))тіки це новорічний форум і треба щиро цього хотіти і казати ХЕППІ НЮ ЇР і тоді як в казочці усьо заработаєт;)

(( я прошу-прошу, а всеодно не паше...мже, це у мене якась лажа

0

38

пасмєялся с дяді алєкса..  :bravo:  :lol: стидно, стидно товаріщ, дєтєй гавінцом аблівать.. то шо ти записував всякіх месних звьозд не означає шо ти мєга-крут..я б навпаки обісрав то шо ти записував, бо там музика мені хібашо через анусай зілзе до мозку.. так шо пасавєтую тобі не заходити на це йорум, бо ти вже дядько, а тут тупорилі діти сидять, які нічо не шарять..так шо будь вище всіх і забий на всьо.. (лічнає мнєніє)

0

39

КРЕМП написал(а):

вот это ты зря!!! за дураков еще ответишь!!! от тебя и так уже все клиенты убежали, ты хотел нас обосрать со всех сторон, а получилось наоборот: сделал нам ОФИГЕННЫЙ ПиАр. ВСЁ!!! РАСГОВОР ОКОНЧЕН!!

С чего это я должен отвечать за Вас? :lol:

ПИАР? количество набраных постов в форуме это теперь ПиАр?
Ваш ПиаР - это то что вас тихо поперли с Дня города,- а потом и из "Афтографа" :lol: под всякими предлогами :)

Картина маслом: мальчик (или девочка) подросток просит у папы денег пойти на "концерт" "некой" (или "никакой") группы...
Папа: А что за группа?
- Да я тебе говорил - они шнуры в жопу втыкают!
Папа: а зачем им гитары????
- ПиАры папа! (буква "д" - случайно пропущена) :lol:

Клиенты сбежали? :lol:Так сбежали что весь январь и февраль уже забит записями! А те, кто не в состоянии насобирать денег на нормальную запись - пишут по 2 раза.

Отредактировано Al-eX (24.12.2007 18:16:18)

-1

40

Al-eX написал(а):

Ваш ПиаР - это то что вас тихо поперли с Дня города,- а потом и из "Афтографа"  под всякими предлогами

Все, що я зрозуміла, що тобі в житті замало уваги приділяють, тому ти на форуми і пхаєшся...шкода мені таких, як ти.
Усі прекрасно знають, чому ми не грали на "Відродженні". Значить, за день до "Відра" ми грали разом з Піснярами, Тартаком і Білик, а зі сраного відродження нас поперли )))) А з Автографа нас Ніхто не виганяв нікуди, так шо думай, шо "триндиш"....ТОЛК ТУ МАЙ ХЕНД!! а краще: ТУ МАЙ ЕСС!!!
ПС ЩЕ одна причина, чому ти кожний день заходиш на форум --------------- ПОНАПИСУВАТИ МЕНІ МІНУСІВ У РЕПУТАЦІЮ!!!! ))))))))))))))))) Дитячий садок!!

0