Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))


Книга Жалоб=))

Сообщений 1 страница 20 из 115

1

Книга Жалоб та пропозицій:)

:D можна як факати так і хвалити))) ^_^  :P

0

2

сіРОЖКО,єто ти? :P А гдє ми?Ми уже в РАЮ? :D

0

3

да))))називай це як хочєш)))що мож сказати? запропонувати? мож послать мєня хочєш?))не стісняйся:))))

0

4

UFOs написал(а):

ож послать мєня хочєш?))не стісняйся:))))

ну ти вашє бля сам напрасілся... :black_eye:  :bb: я тя вичісліл пасан...всьо одіваюсь і пєрєбігаю дорогу...жді...  :friends:  ;)  :P

0

5

УФОС,передай привіт Калічанськім пацанам і тьолкам!!!))) :D

0

6

:lol: Окей мен))) Соррі шо тем так мало треба розробляти))розділи є так треба шото мутіть і гнать шото там))) :D

0

7

я пілять перший буду факати!!!!нахера така тєма страшна і чорна???поставте якийсь інший скін ато це вопше,аш очі боялть!я люблю коли чорним по білому а не білим по чорному!!!

П.С. а вопше всьо прікольно!..))

0

8

:crazy: Окей Чувак, щас поки підбираю теми, шото таку як в СН ставити не хочеться, шоб не було закосно, але вона реально одна з самих рульних, отже ДА ПРОСТІТ МЕНЯ СН :fuck:  :lol:  :lol:  :lol:  :crazy:

0

9

ггг))))  і замутіть більше смайлів))   і більлше-більше-більше тем))) а так :)  всьо круто)))))))0

0

10

:cool: стараюся чувак, є багато кульних смайлів, думав в обід заллю і тем пару ще створю...але я так файно подрочив, що вирубився  ^_^  :P  :D

0

11

мдя...)))розумію)))) ати скинб права можера ГУфу))))))))він вміє це робити)))смайли))) :D

0

12

не,не кидай!!!!він мене тоді забанить сразу)))

0

13

:) будуть сформовані повністю розділи і теми, тоді будуть і модери  ;)

:crazy: трахі залляв смайлів, ща ще прікольних забадяжу ^_^

0

14

я маюж на увазі зроби світлу якусь тему!!!білу з синім або з зеленим!чорне і червоне це горна і контрастно але напрягає!..готи прям якісь!..

0

15

:P я в поісках))тоже про шото світле думав і шото світле і приємне вже шукається ;)

0

16

я вже Сергійкові свої думки сказав)))

0

17

:good: да Сашок з табой уже мазу пєрєтєрлі)))) :cool:  :read:  :D

0

18

Гуф написал(а):

червоне це горна і контрастно але напрягає!..готи прям якісь!..

а мнє нравітсо :D
шя єшьо народ падтянітсо і новиє тємкі разговоров пайдут в ход как по маслу ;)

Отредактировано badbunny (13.11.2007 23:18:43)

0

19

badbunny написал(а):

шя єшьо народ падтянітсо і новиє тємкі разговоров пайдут в ход как по маслу

якшо такого не буде, то мутимо ЕМО стіль форуму і падаємо в дєпрєсняк)))) :friends:  :rofl:

0

20

UFOs написал(а):

якшо такого не буде, то мутимо ЕМО стіль форуму і падаємо в дєпрєсняк))))

ОООО.....ілі замутім койта рітуал і спалім всєх тєх кто нє спакусілсо на єтот форум :evil:  :lol:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))