Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))


Книга Жалоб=))

Сообщений 21 страница 40 из 115

21

бля а тепер нові повідомлення зовсім не світяться.так ніби їх і нема

0

22

Cold написал(а):

бля а тепер нові повідомлення зовсім не світяться.так ніби їх і нема

:lol: Чувак, я тобі це вже говорив і тебе це напевно вже задрало, але я повторю...Я РАБОТАЮ НАД ЕТІМ :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :crazy:

0

23

UFOs написал(а):

Чувак, я тобі це вже говорив і тебе це напевно вже задрало, але я повторю...Я РАБОТАЮ НАД ЕТІМ

вапросав нєту ,пасан
віжу, па фєнє ботаєш і живьош чьотка
пачот! :lol:

0

24

:D ну а нє)))еслі чьо міняєтсо на форумє то нє обращаєтє вніманія))спочатку на форумі шото міняється чєрєз криві рукі Адміна а потім в нього ліцо міняється так же само)))) :face:  :crazy:
як я казав...Я работаю над етім)))))

0

25

Чувак.вєрні жолто-кіслотноє оформлєніє :rofl: ....душа трєбуєт празніка :lol:

0

26

badbunny написал(а):

Чувак.вєрні жолто-кіслотноє оформлєніє

:lol: у мня ночю чуть від цього афармлєнія глаза не лопнули))))...конкретного оформлення ще немає, це все поки що тимчасове ;) ^_^
...Вибачте будь-ласка за тимчасові незручності. :) я работаю над етім :lol:

0

27

дяую за мою мрію ))))  :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:    мій улюблений смайл)))він дуже корисний))))він може слугувати відповідями на всі питання)_

0

28

:beer:  :D да чувак, смайл рульнийтак і хочється постійно його юзати по жизні ;)

0

29

Сєрий, та ти стратєг!!! устранив головних конкурентів - СН-форум і безпалєвно шифруєшся на свому форумі  :lol:  :lol:
ти тайний хакєрюга))))))))))

0

30

Cold написал(а):

устранив головних конкурентів - СН-форум

:D яка канкурєнция?...форум ето общєнія а в общєнії конкурєнциї нє биваєт:)...

Cold написал(а):

і безпалєвно шифруєшся на свому форумі     
ти тайний хакєрюга))))))))))

:rofl: Саньок, ти не перший хто мені приблизно таке говорить))))))))) :rofl: нєужелі всьо так палєвно? )))))) :rofl:

0

31

та жартуєм ми))
співпало так тай все)))
пачот і уважуха басілє брейнов))))

0

32

Cold написал(а):

співпало так тай все)))

:D хто його знає))всьо может бить))впевненим в чомусь на 100 % неможливо бути)))))) :rofl:

Cold написал(а):

пачот і уважуха басілє брейнов))))

:beer: пачьот рєальним пасанам))) :friends: кагда ідьом парубємся в автамати? :D

0

33

UFOs написал(а):

кагда ідьом парубємся в автамати?

када всєх пасикав наших вицапаєм і лавандос када будєт  :D

0

34

а где моя тема???- надо срочно создать!!Уфос, ты понял!!!)))))

0

35

хельга написал(а):

а где моя тема???- надо срочно создать!!Уфос, ты понял!!!)))))

:D ну я ж створив тему про МУТОЦІГЛІ))) шо я шось забув?)))))))

0

36

UFOs написал(а):

ну я ж створив тему про МУТОЦІГЛІ)))

за это отдельное спасибо!приятно!!!))

UFOs написал(а):

шо я шось забув?)))))))

ДА!!!НУ-КА ПОДУМАЙ!!!!КАК ТАКОЕ МОЖНО ЗАБЫТЬ???ВОТ ПАМЯТЬ У ТЕБЯ ДЕВИЧЬЯ))))....ЗНАЧИТ УЖЕ ЗАБЫЛ.....ПОНЯТНО

0

37

хельга написал(а):

ВОТ ПАМЯТЬ У ТЕБЯ ДЕВИЧЬЯ

:D неа в мене ЛОГІКА дєвічая :face:

хельга написал(а):

за это отдельное спасибо!приятно!!!))

:an:  :D нєзачто

0

38

UFOs написал(а):

неа в мене ЛОГІКА дєвічая

вот ты со своей логикой.....Уфос, крайне не приятно осознавать то, что ты забыл все что было сделано..... :(

0

39

ГА УФФФОООСССС ти забув головну тему хлi ти морозишся пора колотись якщо нехочеш щоб лом до тебе брали. :D

0

40

ТАк головна жалоба покруче статуси фiгарь бо ця кекша щоб ii криси на фастовськiй епали щоб вона згнила падла Вареник галiмий тху капнув а потiм iще плюнув. :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))