Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))


Книга Жалоб=))

Сообщений 41 страница 60 из 115

41

IoanIliesky
да, может ты ему напомнишь??если знаешь!!!)))

0

42

Я ему лiчно домой позвоню............................ :evil:

0

43

:D Статуси будуть)))може і покручє ;) ...а на рахунок той теми, то я її створити не можу ;) егоїстично буде виглядати :) я не егоїст і її створювати не буду :P

0

44

UFOs
ну Уфос,готовся!!!!!гуманойды идут за тобой!!!!!они уже близко!!!!!!!!!! :O  :love:  :P

0

45

от блєть.. статуси канєшно..йоб його..ще я вареником кєкші не був..фе..зараз блювану...

0

46

Rock'n'Rolerblader написал(а):

от блєть.. статуси канєшно..йоб його..ще я вареником кєкші не був..фе..зараз блювану...

:D в цьому і весь понт)))кому не подобаються статуси форуму, той може по асі написати мені власний варіант...тут демократія ...обмежень немає, у всіх має бути те, що подобається, чи підходить ;)..без питань.:) :cool2:  ^_^

0

47

UFOs написал(а):

кому не подобаються статуси форуму, той може по асі написати мені власний варіант...тут демократія ...обмежень немає, у всіх має бути те, що подобається, чи підходить

Слауко,закажи собі статус Вареник Кєкши :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

48

badbunny написал(а):

Слауко,закажи собі статус Вареник Кєкши

:rofl: даа...звучіт заманчєво, ти йому кінув класну ідею, для постійного статусу, я думаю Слауко буде тільки за;) :rofl:

0

49

да да пасани, я імєєно аб етам статусє і мєчтал.. :))) ви чітаєте мої думки.. за ето вам рєспєкт.. :) нічо нічо..я ще шось придумаю..

0

50

Cold написал(а):

Сєрий, та ти стратєг!!! устранив головних конкурентів - СН-форум і безпалєвно шифруєшся на свому форумі  :lol:  :lol:
ти тайний хакєрюга))))))))))

да SN хронически не везет - теперь и новый временный форум навернулся :)

0

51

Al-eX написал(а):

да SN хронически не везет - теперь и новый временный форум навернулся

:an: я чістий пєрєд кібєр законом ...с етім завязал...ДА ВАНТЕД???!!!...ще давно...ну деколи буває...але протів побратимів...нє, це аморально, навіть, якщо вам і здається, що це може слугувати якоюсь вигодою %) ніхто по перше нікого не заставляє у всіх є воля, воля виборів і думок :) :rofl: ХРЄН ПРИЗНАЮСЯ ШО ЦЕ Я :fuck:

0

52

Падонак,то всьо ти)))0ми тебе спалили)))ггг)))вьсо,серий не відмазуйся,дроугий форум вже спалтв,все заради людей))))фя-я-я-ф)))коли у вас репа,тре це обмить)) :rofl:

0

53

UFOs
Бля чувак вони ж тобы цього не пробачать.А другий форум вже працюэ

0

54

:lol: фак офф , я ж сказав шо це не я))))може це Світ Лу на прощяніє дівєрсію бахнув))...ще в когось якісь жалоби є?)) :P

0

55

UFOs написал(а):

фак офф , я ж сказав шо це не я))))може це Світ Лу на прощяніє дівєрсію бахнув))...ще в когось якісь жалоби є?))

сука,тобі везе шо ти чорномазий і краснєть не можеш!)))бо так брешеше аж заліваєшся,хікірюга!!суко убійца форумов і сайтоф.маніак серійнік!))))))

ПС Серьога,ми це всьо па дружескі нє нервнічай!:)

ППС не баісь,пасанє сваіво кореша не прадудат тібя,Дімася не узнаєт хто іх сайтік ламанул!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

56

маю одну важну жалобу і пропозицію і вапрос одновріменно: коли ви будете записувати свої пісні??щас на дворі трахана зима і я боюсь іти сам до вас підарасів аж туда на хуй фпісту на рєпу!але джуе хочу вас слухати хоча б!!!паетаму записуйтесь!!!))

0

57

Al-eX написал(а):

да SN хронически не везет - теперь и новый временный форум навернулся

в чомусь везе а в чомусь ні))))
зара працюємо над відновленням))
так шо не хороніть нас поки ми живі))))

0

58

я тут решила пожаловаться- где все????я тут одна на форуме!!!и не пообщаться!!!!

0

59

Я тута :D Просто в том сєле гдє ми били и в пєщєрах німа НЄТА :D

0

60

snpunk написал(а):

Al-eX написал:

да SN хронически не везет - теперь и новый временный форум навернулся

в чомусь везе а в чомусь ні))))
зара працюємо над відновленням))
так шо не хороніть нас поки ми живі))))

пізно,ДімКО,ми тебе вже на тому кладбіщі к хуям закапалі))))))на крайняк можна твоє басло зверху в зємліцу ваткнуть)))для душевной блізості так сказать))))))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Пропозиції та Зауваження » Книга Жалоб=))