Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Irvin

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

детальне біо нємагу шото нарить))скажу так пару слов. Хлопці лабають десь біля року і за цей час багато де засвітилися і багато кому захавалися, чуваки маладци,афтарітєтниє пасани :D .В гурті 5 чуваків:
Ваня - іграє на гландахї
Женя ( старший ) - Вєсло (нєпонятной форми))))))
Женя (младший) - тоже Вєсло
Льоша - Бас Вєсло
Саня (Шурік) - Бубєн

стіль їхній називаєсе як вони кажуть експеремєнтал реін кор :) , рєпають в фані і деколи з нами гонят бєсу)))мєга пазітівниє кєнти, бажаю їм волни позітіва і пріумнаженія ва всьом!!!!...може тут хтось з учасників засвітиться і разталкуєт по детальніше о сєбє так сказать:)

ось їхня сторінка на майспейсі
http://www.myspace.com/irvinua
о тут мона пасатрєть фоти рєбят
http://photofile.ru/users/g1ng5r/281080 … 6/#breadcr

0

2

:) Рульні, пробивні та веселі хлопці) і наші сусіди по репетьорці)))  :beer:

Отредактировано Mindbreaker (15.11.2007 01:22:38)

0

3

Послушал "Зламанi крила" - в целом -не плохо - если перезаписать и свести на нормальной студии :)

0

4

цікаво, а Ірвіни такі до Львова поїхали? Ніхто не у курсах???

0

5

:) здається поїхали, це судячи з вчорашніх слів Женькі младшего ;)

0

6

Пасани реальнi але музика не аж так щоб кришу рвало к ебеням.

0

7

всє гаварят шо пасни рєальниє..от і я скажу шо пацани дійсно реальні і всьо такоє.. бажаю успіху в подальшій карєрі.. :)

0

8

ЗДОРОУУУУУУУУ!!!!!!!!
Це Я - Женя (малий)... висловлюю від імені гурту IRVIN велику подяку за створення теми на вашому форумі.... Пасиба 2ПВА)))))
Ми чомусь ніяк не можемо накалякати нашу біографію, сорі адміни. Отакі лабухі.... може якось таки сядемо і напишем....
дякуємо всім за гарні відгуки про нас, і за негарні тож))))) Ми зараз працюєм над новим матеріалом, нову програму пишемо, так що зовсім скоро ви почуєте вже не той гурт, що був. на нашу думку цікавіший, і, звісно, на багато важчий ... будем надіятись, що вам сподобається... дякую за увагу. зустрінемось в автографі  в перший день зими... йпт )))))))

0

9

Та всi знають я так думаю вас от коротеньку бахнiть буде дуже круто :good:

0

10

Гурт вже як такий нажаль не існує...басіло з драмєром створили свою групу, а гітаріли пішли в Underground Dimension, старший ЖенЙО осваює басло ;) молодці чувакі, на рєпи в Франик їдуть :)

0

11

UFOs написал(а):

старший ЖенЙО осваює басло

він на ньому колись грав...так що то не буде проблемою

0

12

Думаю, все у них буде круто, цікаво послухати новий Underground Dimension. Про гурт Ірвін у мене багато хороших спогадів. Хоч вони вже не разом, але я все одно їх називаю Ірвінами. Жаль, що чуваки не записали свої останні пісні, афігєнні були. Ще одна згадка про Ірвін у мене вдома, Женькіна гітара, граю тепер.

0

13

класний був гурт...по сусідству з нами грали в фані...бля, шкода шо розпалися((

0

14

всьо в жизні буває..навіть така хєрня.. :( ну то їхнє діло, так шо нічого не падєлать..

0

15

група заслуновуе уваги добре що хоч якось хлопци грають i незакинули свое дiло!!!

0