Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Пасанскіє разклади ілі з какова ти района???!!!))))


Пасанскіє разклади ілі з какова ти района???!!!))))

Сообщений 1 страница 20 из 52

1

тут базарім только по пасанскі і только конкрєтно, бєз лєвой мази...разводім лахов і дабазарєваємся кагда в автамати парубємся :rofl: ....

П.С. на созданіє етой тєми мене надихнула недавня переписка з Колдом :rofl: пачьот Пасану :rofl:

0

2

Пагаді, для такіх базарав нєапхаДІМА настроєца, та понл? Ану ка хдє мая кэпка і чОткі?

0

3

сиш?! шо за пурга такая, шо ета абізатєльна?!

0

4

Пасани....сємкє на Калічанкє самиє дішовиє.. :cool2:

0

5

UFOs написал(а):

сиш?! шо за пурга такая, шо ета абізатєльна?!

Слыш, ты на каво батон крышишь? Мой рот,,, чё хачу тоігаварю... ПОяЛ?

0

6

Пасани ви чо шмалi c гавна обкурiлiсь ви чо хлеба крошите.на чужые помидори два валета три менуета понимаешли.

0

7

ану пси єбаниє, шо ви тут дінамітє..вивазітє за базар йобана.. я с ніжнєй южкі, єсі каму та шо та нє ясна, падхадітє, ми с пасанамі как абична в барє (падєзд) тусуєм на 2 етаже. параша на пєрвам, тока шоби вас патом нє винасілі нагамі впєрьод.... хоть і сємкі на у вас на калічанкє дєшовиє, за то у нас самиє вкусниє на камарова, бабуля барижнічаєт..там рядом і автамати єсть..так шо район наш цвєтьот... жаль пасани сідят уже вторую ходку.. ну, за пасанов йобана..

0

8

Да Комараова район рулiвний був коли мiй Батя був там ще у 80х зараз нажаль його бiльше немае а тепер комарова вже не те :(  :(  :(

Отредактировано badbunny (17.11.2007 00:22:38)

0

9

так бля
хто тут сматрящій,пси єбаниє?
Сєрьога, нада нємнога навєсті на районє паряду
ато лахі барзєют бля

нєдавна сє кожанку прікупіл

0

10

сиш ти бик са свадьби*на,пітух бля ністріжений,ти бля ету кожанку нахуй ложкай у міня будєш хлібать!!!шо сукі забилі хто афтарітєт тут главний??ану бля пашлі панятія учіть ат сіх да сіх,пріду правєрю!!!!)))))))))))))))))))

0

11

ти щас нєправ, бичара ти галімая

забил как на зонє возлє параши стаял? я ж тя бля на мєха пущу
дєржитє мєня,пасани))))

0

12

сиш ти гніда пазорная,підар гнойний,какіє пасани??я щас пьордну ти адна нага тут втара на гравітонє!!!понял бля???а ти мені с зонай ні пугай!!я бля шуганий уже,так шо бикавать на районі будіш а тут губи дудачкай і чіфарь!!!

0

13

Бля підари гнойниє,пітушари бля пазорниє,бистро все раком к стенке,бо щась батя вас ебать ублюдков будет!!!!!!!

0

14

нахуй расбєжалісь бля!
на парашу всє пайдьотє,криси єбаниє!

0

15

дє-та-чка,а вам ні ка-жец-цо шта ва-ше мес-та ва-злє па-ра-ши????

0

16

Бля нiхуя себе пасани тут в коженка развелi роайонава базару.

0

17

будь реальным пацаном а не псом йопана!!!!!!!

0

18

Бля мужик сишиш ти чо гониш бесу.

0

19

от я бля щас тебе обьясню шо такое гнать!!Где моя заточка?

0

20

KeithMoon написал(а):

от я бля щас тебе обьясню шо такое гнать!!Где моя заточка?

А у меня лом

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Пасанскіє разклади ілі з какова ти района???!!!))))