Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Гітара


Гітара

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Викладуємо цікаві ссилочькі зі школами, ділимося так сказать опитом один з одним.

0

2

да!поділіться зі мною опидом бо я в гітарах ніхрєна не шарю але хочу собі якусь купити!

0

3

шось тема заглохла
гітаристи,ану підключаємось і ділимось досвідом!))

0

4

:D я на СН форумі був виклав кіко ссилок шо капєц....щас шото не магу найти на компі ті запісі...буду шукати, і ви падключайтеся ;) будєм развіватсо і грать на гітаркє ва дварє))

0

5

http://forum.rock-video.net/viewforum.php?f=43
Обов"я зково відвідайте цей сайт.окрім шкіл гри на різних інструментах є ще й дофігіща цікавих відеоматеріалів

0

6

Известный производитель гитар - американская компания Gibson - выпустила новый инструмент из серии Les Paul, который оснащeн системой Powertune, способной автоматически и очень быстро выполнять точную настройку струн.

Как сообщает Утро.ru, система автоматической настройки была разработана германским инженером Крисом Адамсом и его компанией Tronical. В основе новинки - дополнительный звукосниматель, но не магнитный, как обычно, а пьезоэлектрический, позволяющий аккуратно изолировать колебания соседних струн друг от друга.

http://www.from-ua.com/adds/print.php?n … 10725ab6f8

0

7

люди,тут є  вкогось гітарко,бажано нормальна...
до 1000 грн.,))

0

8

Cold написал(а):

Как сообщает Утро.ru, система автоматической настройки была разработана германским инженером Крисом Адамсом и его компанией Tronical. В основе новинки - дополнительный звукосниматель, но не магнитный, как обычно, а пьезоэлектрический, позволяющий аккуратно изолировать колебания соседних струн друг от друга.

особисто мене ТАКІ ХАЙ ТЕХ новації не пруть :) ...люблю більше старе пошарпане ретро з вже набутим за роки характером ....ммммм...ось наприклад такий ТЕЛІк мене РВЕ НА КАКУ І НЕ ПИТАЄ ФАМІЛІ))це СЕКС ГІТАРА ^_^

0

9

UFOs написал(а):

особисто мене ТАКІ ХАЙ ТЕХ новації не пруть  ...люблю більше старе пошарпане ретро з вже набутим за роки характером ....ммммм...ось наприклад такий ТЕЛІк мене РВЕ НА КАКУ І НЕ ПИТАЄ ФАМІЛІ))це СЕКС ГІТАРА

якшо не помиляюся, то це custom shop
він насправді новий,але зроблений так для кращого звуку

ПС: мене теж рве))

0

10

http://www.gitaranosov.ru/ - класний ресурс і нехай вас не смущає фотка чувака на першій сторінкі)))))))
http://www.gitaristam.ru/

0

11

Patlatui написал(а):

люди,тут є  вкогось гітарко,бажано нормальна...
до 1000 грн.

одногрупнік  IBANEZ продаЄ

0

12

Patlatui написал(а):

люди,тут є  вкогось гітарко,бажано нормальна...
до 1000 грн.,))

от тобі його номер 80971414852 звати Коля

0

13

Takeandburn написал(а):

одногрупнік  IBANEZ продаЄ

думаю в штукар не вкластися))
правда, дивлячись якої серії той ibanez... і в якому стані...

0

14

Якшо Ібанез якийсь джамп стартовській gio - то 600грн йому червона ціна

0

15

а якщо якийсь Кастом шоп - то буде коштувати як 20 gio)))))))))

0

16

wonder написал(а):

то буде коштувати як 20 gio)))))))))

:D еканамісти люблять говорити загадками)))))))) 20 Х 600 = 12 000 ))ну нафіг, за УЇБАНЕЗ стільки б не дав, навіть якщо б і відсасували місяць після купівлі)))) :rofl:

0

17

UFOs написал(а):

за УЇБАНЕЗ

ну дарма ти так))
гітари стабільного класу, вище середнього бюджетного, як електрогітари, так і баси, користуються великим попитом і гарні у звучанні
ну але "на вкус і цвєт"..))))

0

18

Cold написал(а):

користуються великим попитом і гарні у звучанні

:crazy: хіба я тобі заважаю їх хвалити?))))))))) мене не пруть ні звук ( тупо для ню метала і кору якогось ) ні форми :)...

Cold написал(а):

ну але "на вкус і цвєт"..))))

100 %...між корєйсько-кітайськими руками і то не знати чи то рукі а машини і руками американських майстрів, я обираю друге...Ліо Фендер))))))))))Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ :D

0

19

UFOs написал(а):

00 %...між корєйсько-кітайськими руками

японськими))))

ну а фендер я й сам оберу, якщо рівняти з ібанезом))))

0

20

KeithMoon написал(а):

Обов"я зково відвідайте цей сайт.окрім шкіл гри на різних інструментах є ще й дофігіща цікавих відеоматеріалів

ь ча
ана!!это мой любимый сайт!!!!я там часто, очень часто бываю!!!! :good:  :good:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Гітара