Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Гітара


Гітара

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Cold написал(а):

баси

:D забув додати))) шо то уїбанство з двома хамбеккєрами особливо мене навіть дратує))але то моя думка, я нікого не хочу образити...

0

22

Cold написал(а):

ну а фендер я й сам оберу, якщо рівняти з ібанезом))))

:rofl: чогось я не сумнівався))))))))))))))

Cold написал(а):

японськими))))

)))бачив я як ті гітари збирають бєженци з якогось Вєтнаму)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ну нах))))))))

0

23

UFOs написал(а):

шо то уїбанство з двома хамбеккєрами особливо мене навіть дратує))

ну да,кожен має право на свою думку)

але кажу, бо чув інтсрумент і читав відгуки багатьох людей, що не перший рік мають справу з бас-гітарою
хоча, якщо літом все буде гаразд, то для себе оберу precision bass

0

24

Cold написал(а):

але кажу, бо чув інтсрумент і читав відгуки багатьох людей, що не перший рік мають справу з бас-гітарою

:) я здоровався і в живу говорив з такими людьми і навіть грав на такому ЧУДІ і не пре хоть як ти її не бери :)

Cold написал(а):

хоча, якщо літом все буде гаразд, то для себе оберу precision bass

:) на перед вітаю ;)

0

25

ОТ ВИ БЛЯ ЙОБІКІ)))))тема про електрогітару як я зрозумів.а для баса своя є тєма.так не всьоромно бля любітєлі сюда лєзут)))))))))))))))))))))))))))))

0

26

KeithMoon написал(а):

Обов"я зково відвідайте цей сайт.окрім шкіл гри на різних інструментах є ще й дофігіща цікавих відеоматеріалів

Не можу нічого скачати з цього сайту:(

0

27

wonder написал(а):

Не можу нічого скачати з цього сайту:(

а чого так? :( хоча у мене звідти теж далеко не кожен раз качається...

0

28

Гітарели!!)))от вам БУкі гітарні )))
http://jujube.mylivepage.ru/file/123_GUITAR_BOOKS

0

29

UFOs

UFOs написал(а):

хіба я тобі заважаю їх хвалити?))))))))) мене не пруть ні звук ( тупо для ню метала і кору якогось ) ні форми ...

Ну це ти не правий на рахунок лише для кору чи нью метала, кожен може знайти свій звук, Theogonia грає на ібанезах дум дез))), ось наприклад Ibanez XPT 700, Ibanez RGA - з фіксованим бріджем гібралтар, створеного спеціально для важкої музики, а взагалі Ibanez розробляють для важкої музики, читав в статті, головний деектор інтервью давав, тож теж файні гітарки, хоча мені подобаються Jackson, ESP але і до Ibanez відношусь позитивно

0

30

ARTDOOM
я не дуже фанатію від МЯСА ))))))))))

0

31

Я розумію, але кажу шо на рахунок того, шо для важкої музики вони підходять, на Фендері нехац Амнриканці сильно не розженесся, грати шось важке,

0

32

І ще Ібанці непогані джазові є, але я всеодно їх не люблю))))

0

33

На смак і колір фломастери різні, кожному своє подобається, але якшо гітара не подобається це не означає що вона галіма )))

+2

34

ARTDOOM
Мені J&D не подобається, значить вона хароша!)))))))))) :D

шуткі шутками, але дійсно кожному своє :)

0

35

гітари Ibanez ще норм,але баси повний сакс,хіба шо все життя тежеляк лабати.

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Гітара