Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Апарат Лабуха


Апарат Лабуха

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

в шо тикаємо гітару?! ваші рекомендації та обговорення.

0

2

порадьте пліз комбо басовий,ват на 15-20, недорогий)
цікавить ціна та виробник)

0

3

Cold написал(а):

порадьте пліз комбо басовий,ват на 15-20, недорогий)
цікавить ціна та виробник)

мене це теж через місяць буде цікавити))так що пропозицію в студію)

0

4

15-20 ват- не замало?Чи тобі чисто додому?

0

5

15-20 ватт - очень мало даже для дома. Нормальная работа комба (да и любого другого усилителя-динамика) - это треть его мощьности (что бы не было искажений). Рекомендую - не менее 100Ватт - для репетиций-концертов-записи пригодится...

Но если уж сильно хочется 15 ватт- Fender Rumble 15 Combo... ~88 Евро.
100Ватт - Fender Rumble 100 combo - 259 Евро.
Hartke VX 115 (300Ватт на 8 Ом) - 249 Евро...
Да много чего есть - только - слушать надо...

0

6

Al-eX написал(а):

Hartke VX 115 (300Ватт на 8 Ом) - 249 Евро...

дкже дешево чогось!!!!це гон....це ціния вно не в Україні

0

7

Дешево - потому что в Кельне.

Отредактировано Al-eX (17.11.2007 10:48:40)

0

8

Al-eX написал(а):

15-20 ватт - очень мало даже для дома.

:D Звуку завжди мало, але ДЛЯ СУСІДІВ це якраз нормально))) :yes2: ...якшо до дому 100 Ватт..то наряд міліції приїде незабаром за кубіком і чєловєгом який його Юзає)))))) :D
в мене дома 15 ватт...іто я деколи в наушніках))бо мені то пофіг , можна і 150 і навіть 300 ватт))але не всім це подобається, тому я думаю для дому це є оптимальним..саме 10-15 ватт...ясно що для рєпи і так даліюююцього мало...раджу грати всім через комби...ЛІНІЯ-ГАВНО!!!!! :bad:

0

9

так я не говорил, что 100 ваттный комбик надо качать в 100 ватт! Но 100 ваттный комб на трети звука то есть ~30 Ватт - даст гораздо более "правильный" звук чем перегруженый в жопу 15 ваттный... Да и не сгорит после первой репетиции :)

Отредактировано Al-eX (17.11.2007 18:06:15)

0

10

60 ватт-те ,що треба для репетицій і для дому,це я вам скажу як неспец)

0

11

нарешті на вистраждані та назбирані грошики купив собі у Франику комбік Behringer BX-108 Thunderbird і радий, як слон)))

15 Вт - для дому - те, що треба)))

пс: наш Ремікс ховаєси в жито у порівнянні із Музшопом франківським... там файний вибір і дешевше))

0

12

І кіко дав?Дійсно Франик на фоні Ремікса вигідно виграє)

0

13

Cold написал(а):

нарешті на вистраждані та назбирані грошики купив собі у Франику комбік Behringer BX-108 Thunderbird і радий, як слон)))
15 Вт - для дому - те, що треба)))

;)  :good: Красун, це для домашнього шпіля ідеальний варіант, вітаю з пріобрітєнієм!!!Красун!! :)  :good:

0

14

KeithMoon
520 грн
в інеті гривень так на 60 дорожче стабільно, а тут би запросили на цілу сотню більше напевно

UFOs
дякую, Сєрьога))
радий чути від тебе поздоровлення)

0

15

Cold написал(а):

дякую, Сєрьога))
радий чути від тебе поздоровлення)

;) тобі реально підфортило, я тобі самепро це і розповідав, тепер ти розумієш шо я мав на увазі і напевно довольний на всі 100 % !!)))Красун!!грай, розвивайся і насолоджуйся :friends:  :good:

0

16

от таке от питаня:  порадьте будь ласка,що краще брати,які колоночкі,усілок,пульт.....на що тре звертати увагу при купівлі цього добра,і що ви б порадили  ..!!!

0

17

а нах колоночки, усілок, пульт.... комбарь візьми! звук полюбому кращий набагато буде, і забашляєш менше.... але ще дивлячись для яких цілей ти хочеш брати.....

Отредактировано Bage (26.12.2007 20:18:12)

0

18

та на комбік не вистачить...верніше вистачить....але ток на один пісатий..того поки це всьо над взіть...((((

0

19

Patlatui написал(а):

але ток на один пісатий

а тобі скіки їх треба?) і скажи для яких цілей..... для дому? для рєп-бази?..

0

20

Patlatui написал(а):

от таке от питаня:  порадьте будь ласка,що краще брати,які колоночкі,усілок,пульт.....на що тре звертати увагу при купівлі цього добра,і що ви б порадили  ..!!!

подорожало все страшно..

та й дійсно, дивлячись для яких цілей то треба..

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Апарат Лабуха