Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Апарат Лабуха


Апарат Лабуха

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

Cold
Вітаю чувак :)

Я недавно був володарем Dunlop Crybaby 535q, після 1 дня використання відніс назад в Ремікс, щось чекав більшого від неї.

0

22

wonder написал(а):

Я недавно був володарем Dunlop Crybaby 535q, після 1 дня використання відніс назад в Ремікс, щось чекав більшого від неї.

:) а мені вона сподобалася, прийнаймні нею можна вбити якщо попасти в голову :D ...треба і собі примочок, але я невизначився і часу немає...

Cold написал(а):

подорожало все страшно..

тенденція ця присутня і нажаль вона буде прогресувати.. :kill:
Патлатий, чи то для дому чи то для рєп, бери кубік. Це моя тобі порада.Якщо для рєп то тут треба відштовхуватися від всіх учасників гурту ( але не завжди  ;)  :D  ) ...філософії тут немає, для дому кубік на 15 ват, а для рєп ВІД 50 і бажано вище ;) ...провідні фірми я думаю ітак відомі і вибору як такого великуго немає ( прийнаймні у нас в місті)...домашній кубік тобі обійдеться десь в районі 150-200 американських рублів, а для рєп від 500-600 і вище, сума може навіть перескочувати і перескочує 1000 баків...але для початку, моя тобі порада, тобі слід попитати пацаноу чи знаходитии альтернативу, можливо хтось десь якось щось продає, ціна буде нижча, що для початку оптимально...
...П.С. я колись давно дуже, грав через БАБІННІК :P ....потім еволюція пішла, але як казав один мудрєц, що краще еволюцію обійти І КУПИТИ ОДРАЗУ СОБІ СТЕК))))тому що це очевидно і якщо є розвиток музиканта то не виключення що кінцевим етапом є СТЕК ;) ...і за витрачені гроші в продовж еволюції апарату музиканта можна купити не один стек ;) ...

0

23

З бюджетних варіантів для баса підійде такий комбо як у Кейт Муна, і недорогий відносно і вистачає для репетицій. Але я так розумію що для Патлатого ще тре щоб було куда тикати вокал, тому він націлюється на мікшер,пульт і колонки.
Головне що скажу - не ходіть до бариги-Гріші на Главки.
Можете в дяді Моні попитати які є варіанти

+1

24

wonder написал(а):

Головне що скажу - не ходіть до бариги-Гріші на Главки.

дааааа ПІДТРИМУЮ!!!! ;) пасани нє будьтє лахамі)))

0

25

wonder написал(а):

Можете в дяді Моні попитати які є варіанти

він теж не сильно шось порадить бо ІМХО всі хочуть щоб брали у них! на свому досвіді знаю

0

26

Моня це також програшний варіант.Поки він шось вибере,то вже сто  разів можна інше знайти.Буде мятися як тьолка-целка,ціну чітку не називати,в результаті ще г-вно якесь підсуне...Ну це моя думка...

0

27

Чуваки, радьте чувакам де можна взяти б/у апарат :) Якщо говорити про біржу то там всі бариги по ходу, новий апарат брати дорого. Які лишаються варіанти?

+1

28

а хто такий моня?грішу знаємо......чули ризикувати не бум....

0

29

Моня з Нардому, як не знаєш? Вічно апарат ставить на сейшни в нар домі.
Просто Гріша продає б/у апарат по ціні дорожчі1й, ніж новий.
За такий комбік як у Уфоса б/у просить 1500у.о. Хоча він новий коштує 1200, і так на всьому він. Барига.

Отредактировано wonder (30.12.2007 08:38:33)

0

30

ага..усьо..знаю..)

0

31

та вони двоє з Моньою собі своє діло знають))

ми теж хотіли попитати в них за апарат...а вони як почали грузити фігню всіляку...

то ми купили без них і задоволені на всі сто))

Мораль: як казав Вандер, не ведіться на бариг)))

0

32

wonder написал(а):

і так на всьому він. Барига.

кібарг він ...наживається на рівному місці, я навіть не знаю, яким це треба бути лахом щоб на нього повестися, з таким понтом дешевще вийде в неті найти і цю річ замовити через Ремікс ;) + якщо є карточка знижки то це взагалі мега руль :good:

Cold написал(а):

Мораль: як казав Вандер, не ведіться на бариг)))

підтримую :good:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » Апарат Лабуха