Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Нєформал ілі Формал?!?!


Нєформал ілі Формал?!?!

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

памоєму шо ті хароші шо ті хароші і всі попри свої уявлення і стиль залишаються людьми і у відносинах однакові))хоча..ваші думки...і кому надаєте перевагу...особисто мені фіолєтово, шо ті шо ті кумедні :D

0

2

ога,Серьога!я с табой єдіносогласен!))

0

3

UFOs написал(а):

особисто мені фіолєтово, шо ті шо ті кумедні

Чувак ти шо?????НЄФАРМАЛОМ бить крута :cool2: ......шучу.....хуйня це всьо і позєрство :bad:

0

4

а єсі я тупа братан, тагда хто я па жизні? йопана, вивазі за базар..
без різниці..

0

5

Лiпше бути румуном тобi все пофiгу тай тебе нiщо не епьот :lol: але е такi неформалки що iх лиш заганяти та так епа.......... що мама дорогая.

Але всеж потрiбно до всiх ставитись по людськи.

0

6

ой а я ніколи за зовнішністю не суджу...ну воно звичайно приємно коли біля тебе йде стіляга-красавец..але ж в нього умственно скоріш - ніличок такий файненький))) не знаю..по фігу..формал чи неформал..головне шоб людина залишалась Людиною))

0

7

:) просто сформувався такий стереотип, що неформали да бест, або навпаки формали...попри всі МАСКІ ЖИТТЯ людина залишається людиною))але...хмм...як я казав, всерівно щось особливе мають обидві сторони:)...хоча я стикався з ЗАЦИКЛЕНИМИ сторонами...зацикленими саме на цій формальності чи навпаки. :crazy:

0

8

Темна написал(а):

ну воно звичайно приємно коли біля тебе йде стіляга-красавец..але ж в нього умственно скоріш - ніличок такий файненький)))

Тю...Відки в тебе така інформація?Ну звичайно,коли з тобою іде лисий качок в спартівці то у нього звичайно айкью 100 відсотків!!Здається одне від іншого аж ніяк не залежить.

UFOs написал(а):

попри всі МАСКІ ЖИТТЯ людина залишається людиною))

Хм...не факт.Особливо якщо вона з самого початку нею толком не була...

0

9

KeithMoon написал(а):

Темна написал:

    ну воно звичайно приємно коли біля тебе йде стіляга-красавец..але ж в нього умственно скоріш - ніличок такий файненький)))

Тю...Відки в тебе така інформація?Ну звичайно,коли з тобою іде лисий качок в спартівці то у нього звичайно айкью 100 відсотків!!Здається одне від іншого аж ніяк не залежить.
UFOs написал:

    попри всі МАСКІ ЖИТТЯ людина залишається людиною))

Хм...не факт.Особливо якщо вона з самого початку нею толком не була...

Та ппцц людина створюеться з народження але врна росте стiльки скiльки iй треба буде i це не нам судити.!!

0

10

UFOs написал(а):

собисто мені фіолєтово, шо ті шо ті кумедн

а дядьо сторож БомШ

0

11

Темна написал(а):

не знаю..по фігу..формал чи неформал..головне шоб людина залишалась Людиною))

Для це святi слова  :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

0

12

Але всерівно чомусь така думка склалася у більшості шо Формалкі то фіфочькі які розводять на бало і вони сукі....)))піздьож))я знаю багато наглих і пихатих неформалок ;) і дійсно гламурних сук))просто люди всі різні і чомусь надавати перевагу наприклад обсираючи інше це не є раціонально....правильно кажете, головне що людина, а які в неї погляди і стиль життя то це вже особисте самовираження :)

0

13

НУ нафiг такi розклади! Сам жывьош i ахуено время проведьош!

0

14

;) полюбе, ми вільні люди, нічим не обтяжені, як декотрі себе обмежують тіпа "коханням"...волю не купиш і волю непродаш, нею потрібно насолоджуватися :)

0

15

UFOs написал(а):

;) полюбе, ми вільні люди, нічим не обтяжені, як декотрі себе обмежують тіпа "коханням"...волю не купиш і волю непродаш, нею потрібно насолоджуватися :)

Бля дайте ше один статус щоб я йому поставив :good:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:

0

16

Отак воно буває, втрЄчають по одьошке провожают по уму!!!
Головне шоб людина була людиною, а не ходячим нЄгатівом прЄзірающім всіх

0

17

Сука, цим нєфєров розвелося я їбу!! :kick: Бісить коли ніби нормальні дєвахі ведуться на тих ублюдків волохатих в той час коли нормальні пацани зону хавають за те шо акУЧівають тих самих подонків пєтушистих... Пацан має бути скромним рабочім, і виділятися МІЗКАМИ, а  не пітушацькою одежою чи зачісками. То все гівно проамериканське!

0

18

От через таких виблядків міліція ненавидить нормальних хлопців...

0

19

люблю неформалов))))у нас каждый второй металист и панк)))))

0

20

главное, что б человек был хороший))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Нєформал ілі Формал?!?!