Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Нєформал ілі Формал?!?!


Нєформал ілі Формал?!?!

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

хельга написал(а):

у нас каждый второй металист и панк)))))

а як же ПАЦАНИ??!! :cray:  :fool:  :O куди Росію велику цим гівном західним засмітили??!

0

22

головне почуття....повага......будь-хто...(скіна ,канешно, біля себе б не пригріла)) :crazy: ...
так щоб ви відчували один одного...якшо ви намагаєтесь миритись з смаками і всякім такім свого партнера,то це фігня...рано чи пізно скажеш йому:"та заіпав ти мене зі своїм Шатуновим і владімєрскім ценралом!!!не хочу я сємічєк" :kill:  :D
вообщем фігня це всьо...... :crazy:
:D ото я собі тут писала писала ...і зрозуміла......хлопці-нєфори собі на ліво на право с кем хачю с тем замучю...
а от звичайні хлопаки(не всі,,канеш) милуються виключно гламурними тьотками...\))0
вооообщем,баби,с намі будіт нефор і только нєфор :dulya: ! :crazy:  :lol: або ми змінимось.... :dulya:

+1

23

4ебурашка написал(а):

а от звичайні хлопаки(не всі,,канеш) милуються виключно гламурними тьотками...\))0

ничесе!!!???Как раз мы реальные пасаны любую телу можем окучить,тока нах нам НЕгламурные телы?!!Меня тада пасаны не будут уважать реально!

0

24

4ебурашка написал(а):

.рано чи пізно скажеш йому:"та заіпав ти мене зі своїм Шатуновим і владімєрскім ценралом!!!не хочу я сємічєк

бугага0))))) :D +1

0

25

:thank:

Patlatui написал(а):

бугага0)))))  +1

:thank:

0

26

4ебурашка написал(а):

вооообщем,баби,с намі будіт нефор і только нєфор  !    або ми змінимось....

:rofl: я аж задумався ))))) але я не жалію що не не нєфор!! )))) :P

0

27

Blue!Oyster!!Cult!!! написал(а):

а як же ПАЦАНИ??!! :cray:  :fool:   куди Росію велику цим гівном західним засмітили??!

Пасан поднимаем востание. ЗА фразу +1

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Нєформал ілі Формал?!?!