Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » UFOs (Басло)


UFOs (Басло)

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

UFOs, check one, two...

0

2

Слышь,че ты ходишь по району тут со своей бас-гитарой,шо страх потерял??? :D

0

3

ООО!!!!УФОС!!! :com:

0

4

НУ тут що я можу сказати ЦЕ ЛЮДИНА ЯКА СТАРАЕТЬСЯ НА СЛАВУ МУЗИЦI ВIН Е ПРЕКРАСНОЮ ДОБРОЮ ЛЮДИНОЮ ЗА ЦЕ ЙОМУ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ТА ТАКОЖ ЗА ТЕ ЩО ВIН Е З НАМИ. :thank:  :good:  :good:  :good:

0

5

Уфос,ну Флі ж рулить,правда???Чи нє?

0

6

KeithMoon написал(а):

Уфос,ну Флі ж рулить,правда???Чи нє?

:) рулить і не тільки ФЛІ рулить ;)...мені ФЛІ подобається не тільки, як Басіло:)...він ще прекрасний відмарозок :D  :crazy:

IoanIliesky написал(а):

НУ тут що я можу сказати ЦЕ ЛЮДИНА ЯКА СТАРАЕТЬСЯ НА СЛАВУ МУЗИЦI ВIН Е ПРЕКРАСНОЮ ДОБРОЮ ЛЮДИНОЮ ЗА ЦЕ ЙОМУ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ТА ТАКОЖ ЗА ТЕ ЩО ВIН Е З НАМИ

:D дякую МЕН))шкода шо в реалі ти мені так не кажеш :lol:  :lol:  :lol:

хельга написал(а):

ООО!!!!УФОС!!!

:D а може і не УФОС, треба провірити :lol:

0

7

UFOs написал(а):

а може і не УФОС, треба провірити

да точно-точно))))я чую сородича издалека :D

0

8

UFOs написал(а):

:D дякую МЕН))шкода шо в реалі ти мені так не кажеш :lol:  :lol:  :lol:

За теке больно бють берцами по рьобрам :D  :D  :D :D :D :D :D :D

0

9

:D мож забули як виглядає ето створіння)))

0

10

UFOs написал(а):

мож забули як виглядає ето створіння)))

обіжаєш))такого псЕха і мастера гетарКо важко забути))

0

11

Patlatui написал(а):

обіжаєш))такого псЕха і мастера гетарКо важко забути))

:rofl: ти ще забув додати ананіста і лінтяя)))))) :) Дякую мен!!!:)

0

12

UFOs написал(а):

Накiнецьто живьом i пахнiv бiографiю мути жулiк i адрес шоб прийти до тебе) :gg:  :beer:

0

13

отже напишу шось на зразок біографії або коротко про себе :)

Я, Купіна Сергій Романович (в народє ще UFOs)рік народження здається 1988 і травень місяць, якщо я не помиляюся ;) під числом 17.
Народився і живу в Чернівцях.Мабудь де вчившся і так далі не потрібно писати, хоча якщо комусь цікаво то можу потім детальніше дописати))..отже одразу про музику :)...я займаюся музикою вже понад 10 років...навіть помоєму 11 або це вже 12 рік)))карочє з 2-го класу школи я пішов в музичну школу...був тоді зовсім малим бешкетником...чому я саме пішов? :) тут долі участі моїх батьків немає ніякої, окрім того, що вони допомогли мені дойти до муз. школи і написати заявку на вступ))))))...якось так просто виходить що я з дитинства люблю музику...великий вклад в мої музичні вподобання стартові вклав мій батько, який є фаном Пінк Флойду і ретрових мєга жирних гуртів, від яких я і сам пісяю гарячою водицею :).напевно саме з пелюшкового віку це все в свідомості на мене дало великий вплив..я люблю з дитинства співати, особливо в душі))))))))))))))))
отже з дитинства я віддаю себе музиці,(грав в симфонічних оркестрах,оркестрах в джаз бендах :) )..це безперечно були найяскравіщі роки мого життя, я віддав муз школі 7 років і за цей час отримав цілу масу насолоди, задоволення, вмінь та відчуттів...
в муз. школі моє життя переплілося з життям Макса Дуніча (Вантед)...оооййй..як ми відриватися любили і прікалуватися)))це важко передати...я закінчив муз школу по класу духовому (трамбон), а Макс також по духовому класу (Труба).
Після закінчення муз. школи я зрозумів, що це для мене не кінець ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК і життя :) ..і ми з Максом ще раз записуємося в муз школу в ЕСТРАДНЕ ВІДДІЛЕННЯ, де за 1 рік проходять прискорений курс оволодіння інструментом, відштовхуючись від вже набутих знань...і тут мене дуже тяне до гітари,а Макса до драмів))ми з Максом хоть і вчилися в різні дні, але трималися пліч об пліч і коли в залі муз. школи №1 ми сідали пашпілити разом то це було щось))муз. школа такого ще не чула і нам вдавалося збирати в залі учнів, які з цікавості не могли не подивитися, шо за псіхоз там твориться))))))))я навіть згадую, як ми шото фігарили і залетіла викладачка і так ашарашено на нас дивлячись шось сказала, але потім шото покрутила носом і пішла і ми далі пофігарили)))еххх...
Після закінченню абучєнія я з Максом нє астанавілса)))ми й далі збиралися, так сказать джемили)))і згодом зявився ще один гітарело, який перекваліфікувався на басло і ми собі грали:) грали в гаражі, отримували насолоду і вже в районі були в пачоті))))))збирали деколи цілий гараж дівок і чуваків і весело було...ехх..ностальгія якась чи шо в мене ...дивний стан зараз, коли я це все пишу, неначе знову все переживаю:). Отже то був перший гурт:) під назвою Da Shit's ))))))
Час минав і відчуття музики мінялись ( і міняються )..вирішили ще взяти гітарістів :) тоді й був переворот ми взяли ще басіста з гітарістом і таким чином я став вокалістом)))))))але це було не довго і за допомогою цього ми виступили у фан парку і здобули право знаходитися в одній з рєп баз :)...Другий гурт мав назву " Танці Тіней" :)...ще декілька виступів і гурт розпався...трохи образ музики не зійшовся.там був період трохи важкий в мому житті...багато з ким і багато хто зі мною посварився...але я залишився далі з Максом і тим гітарістом з 1 гурту)))ми шукали ще гітаріста і мене потянуло на бас...я тоді взяв в рукі басло ( Цімер воно називалося )...мені дуже припало до душі...я закохався в бас, це напевно тому, що в моїй крові басовість тече :)  ...як в муз. школі мав діло з басовим ключом на нотному стані, так і тут :)..так це моє напевно)))
...отже і ми шукали гітарелу і якось натрапили через мого друга на його одногрупника Юру ( Вандер ) :) ми зібралися всі в фані..як зараз памятаю Юра притащів Дєню ( Фрікі Стайлі ) і щось разом зіграли....йооооой...я був в захваті від цих людей, що Юра, що Денис...вони викликали в мене захоплення...якісь почуття не земні, це важко передати...і так вийшло шо вони також шукали собі басілу для створення гурту особистого...для мене з самого початку було великою честю приєднатися до цих людей,мені дійсно важко описати що я відчуваю і це мабуть не потрібно описувати ;), одним словом - це і стало і виплило в гурт Breaking Brain Without Aim...за весь час існування цього гурту і мене в ньому я працюю над собою в першу чергу і з великою повагою і любовю радуюся кожній нашій зустрічі, грі і дружбі...це мабуть подарунок долі або як хочете це називайте для мене насамперед це друзі і музиканти, які вміють грати душею...це напевно саме те до чого я стільки років йшов, я пишаюся своїми хлопцями, вони в мене самі найкращі...
ось така ось біографія чи щось на зразок цього в мене, можливо я впустив багато деталей, хоча смисл не міняється помоєму:) я в когось виникли якісь запитання або щось ще то з радістю відповім))))

+1

14

:good:  файно написау! плюсік уліплю!  :good:

0

15

Bage написал(а):

файно написау! плюсік уліплю!

Дякую Чувак...написав те що згадав на скору руку..багато чого цікавого упустив, але то таке ;) ...

0

16

UFOs
узнала о тебе много нового!!!

0

17

мда,

0

18

Takeandburn написал(а):

мда,

навіть не знаю як це поняти)))напевно далі матюки мали йти)) :D

0

19

шо за псіхоз там твориться))))))))я навіть згадую, як ми шото фігарили і залетіла викладачка і так ашарашено на нас дивлячись шось сказала, але потім шото покрутила носом і пішла і ми далі пофігарили)))еххх...

от прікол, вона вжитті какого певно не чула!!!
хе..хе.. де моє ружжо??

0

20

БIографIя супер Уфос напиши менi теж заказ дам чувак!! :good:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » UFOs (Басло)