Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Хто і як провів ніч))))


Хто і як провів ніч))))

Сообщений 1 страница 20 из 187

1

де? з ким?коли?нашо?)))) :bravo:

0

2

Та я неізвєсно чим zанімався...

0

3

спав,один,встав в 7 годин шоб поїхати в Камянець з одногрупниками

0

4

спала как убитая!

0

5

:D спав один...не помятаю навіть, що снилося, встав, впадло...зараз йду з самого ранку на рєпку))) :) карочє ніч провів,як міліони простих смєртних)))пузіком в низ, попкою вверх :lol:

0

6

спала не одна, а з подругою :rofl:  :rofl:  :rofl: та нормально начебто :rofl: і я теж не пам"ятаю, що снилось...хоча після проведеного вечора........думала шо взагалі не засну :crazy:

0

7

з пятниці на суботу алко-ніч.. і провів її з близькою людиною..ну і там карєша були.. :) а цю ніч тупо спав..

0

8

UFOs написал(а):

:D спав один...не помятаю навіть, що снилося, встав, впадло...зараз йду з самого ранку на рєпку))) :) карочє ніч провів,як міліони простих смєртних)))пузіком в низ, попкою вверх :lol:

Це тiпа стандарт але там ще тiпа работающая ручка як у Петьки. под подушкой.

0

9

блін..провів ніч дома...ляг в ночі на лівий бік..закрив очі, відкрив очі на тому ж самому боці і голова болить))))навіть не зрозумів як так бистро ніч рпойшла)) :crazy:

0

10

а я спав як убитий,з телефоном)) :rolleyes:

0

11

Чого провів, я і ща праважу... незнаю шоманірабить... нєспіца  би мнє сєгодня ноч'ю...

0

12

заснул с мабілай в руках.. :crazy: а праснулса ат таво шо мнє шота давіт в попу....я аж напугалса :D

0

13

badbunny написал(а):

я аж напугалса  :D

Шо напугався, твій мабільний такий страшний? :friends:

0

14

Map_Ko написал(а):

Шо напугався, твій мабільний такий страшний?

ннііі...мабільний модний :cool2:  :D ...просто напугалсо ва снє шо мні шото в попу давіло :D

0

15

badbunny написал(а):

попу давіло

гг, добре шо хоть не вібрірувало, а то мало лі чем би дєло zакончілось би... :crazy:

Отредактировано Map_Ko (21.11.2007 23:43:20)

0

16

badbunny написал(а):

заснул с мабілай в руках..  а праснулса ат таво шо мнє шота давіт в попу....я аж напугалса

:D Валерка, смешной такой!!!!! я тоже часто засыпаю с мобильником, но просыпаюсь бывает среди ночи от того что он упал за кровать или на пол)))

UFOs написал(а):

.ляг в ночі на лівий бік..закрив очі, відкрив очі на тому ж самому боці і голова болить))))навіть не зрозумів як так бистро ніч рпойшла))

ты знаешь, я точно так же проснулась....как так?

0

17

Сьогодні заснув о третій ночі а прокинувся в 13:30, з жахом виявивши,шо проїбав усі пари)))

0

18

хельга написал(а):

Валерка, смешной такой!!!!

пасиб,Олька :D ....я урокі у Пєтрасяна бєру  :cool2: :bravo:  :D

0

19

badbunny написал(а):

я урокі у Пєтрасяна бєру

точняк!!!! :good:  :D

0

20

хельга написал(а):
badbunny написал(а):

я урокі у Пєтрасяна бєру

точняк!!!!  :good:  :D

Ви чо, рібяткі, он жеж не припадаёт давно... :cool2:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Флудім » Хто і як провів ніч))))