Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Подарунки життя..!!!


Подарунки життя..!!!

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Туто ділимся і радуєм всіх своїми мєгаприкольними,мєгавеселими,мєгахорошими і мєгапозитивними ситуаціями,які сталися з вами цього дня.... :rolleyes:  :yahoo:  ;)

0

2

Зі мною...а точніше з нами...можу сказати ше за пару кєнтів і дівчат сьогодні стало шось мегєнезвичайне,мєгаофігєнне і водночас мєгастрашне :kill: Я це незабуду ніколи....Я щасливий шо я зараз сижу на цьому стулі і це вам пишу  :kill:

0

3

шо оргію замутили?

0

4

badbunny написал(а):

шо оргію замутили?

Чувак покручє.. :out: це навіть не зрівняти з 5 оргазмами підряд :out2:

0

5

Ну шо???Розкажи,харош інтріговать.Мені Уфос в асю теж шось непонятне писав,шо йому страшно...а потім відморозився

0

6

KeithMoon написал(а):

Ну шо???Розкажи,харош інтріговать.Мені Уфос в асю теж шось непонятне писав,шо йому страшно...а потім відморозився

Ми розкажимо обовязково.... ;) дайте троха відійти :kill: ....дякую...

0

7

:fuck: ну нафіг такі подарункі життя...

0

8

UFOs написал(а):

ну нафіг такі подарункі життя...

Колiтся давайте може хтось хоче тоже таких подарункiв..

0

9

Бля хчу хоть малєнькій падарачєк ат жизні :) хоть мусі пусі малєнкій :) ілі проклятим їх нє видают? :D

0

10

Браток ОБРИГАНЫ ОТВМСАЮТ НЕ ПОЛОЖЫНО!!!!!! Такщо так нам жити(((((

0

11

:yahoo:  :yahoo: яхуууу......уіііііііііі..... :yahoo: я тік шо прийшов з "Льодовитого майданчика" :yahoo: там мєго крутоооо :yahoo: сьогодні "стояв" перший раз в коньках :yahoo: точно як корівка на льду :P  :bravo: а потім через годинку уже "зажигав" :D це мєгакрутооо і веселоо :yahoo: особливо коли розганяєшся і не можеш зупитинтись і приходиться фігачитись головою в огорожу  :yahoo: ,чи дупцьою об лід :yahoo: все булооо мєгакласно :yahoo: ,не рахуйочи шо довго шукали мою відрізану руку,яку мні переїхали каньком  :D ,але то таке.... :D

0

12

badbunny написал(а):

не рахуйочи шо довго шукали мою відрізану руку,яку мні переїхали каньком   ,але то таке....

:rofl:  :rofl:  :rofl: Треба туда пару людей мені зводити шоб їх там пошинкувало.....от це би був подарунок життя))))))) :rofl:

0

13

UFOs написал(а):

Треба туда пару людей мені зводити шоб їх там пошинкувало.....от це би був подарунок життя)))))))

:rofl: там рєально було кіко народу шо каньок забіть камуто в голову било бєз проблєм :lol:

0

14

UFOs написал(а):

:rofl:  :rofl:  :rofl: Треба туда пару людей мені зводити шоб їх там пошинкувало.....от це би був подарунок життя))))))) :rofl:

Iди нафiг живодьор я тодi пiд градусом щоб не чуствувати болi))

0

15

помоєму подарунок життя це і є саме життя:) життя в матеріальній основі. :crazy: хоча можливо не такий він вже і подарунок :)

0

16

У мене сьогодні був просто суперовий день :rolleyes: Дякую всім хто до цього причепний :yes2:  :com:

0

17

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo: Я щасливий.......тік троха встомився :) цілий день з самого ранку на ножках  :bravo: ...це був мєга ДЕНЬ :yahoo:

0

18

UFOs написал(а):

помоєму подарунок життя це і є саме життя:) життя в матеріальній основі. :crazy: хоча можливо не такий він вже і подарунок :)

Ну НА.....Й таку матерiальну основу!!!!!!!

0

19

IoanIliesky написал(а):

Й таку матерiальну основу!!!!!!!

:) я не про то шо ти подумав говорив. а про ту матерію з якої ти зроблений))))про біалагічне житійо))і житійо людини)а нє таракана, якого я тапочком можу прихуярити)))));)

0

20

UFOs написал(а):

:) я не про то шо ти подумав говорив. а про ту матерію з якої ти зроблений))))про біалагічне житійо))і житійо людини)а нє таракана, якого я тапочком можу прихуярити)))));)

Ну тут мона погодитись але всеодно нафиг це всьо!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Подарунки життя..!!!