Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Океан Ельзи


Океан Ельзи

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Офіційна дата створення гурту "Океан Ельзи" -12 жовтня 1994 року, коли тодішні учасники львівського гурту "Клан тиші" - гітарист Павло Гудімов, бас-гітарист Юрій Хусточка та барабанщик Денис Глінін - об'єдналися зі ще одним львів'янином, талановитим автором-виконавцем Святославом Вакарчуком. Не так давно до гурту приєднався клавішник Дмитро Шуров.

ФІЗИКА І ЛІРИКА.
В перервах між звукозаписуючими сессіями і концертами 25-річний львівский аспірант Слава Вакарчук пише дисертацію на тему "Суперсиметрія електрона у магнітному полі". Колись Слава навіть викладав у Львівському Університеті. Приходилось почувати досить не по собі, коли на екзаменах студентки-ровесниці називали його Святославом Івановичем, після чого прохали автографи. Батько Слави - професор, викладає статичну фізику, мати у свій час теж займалась математикою, але потім кинула її, серйозно захопившись живописом. Чиїми життєвими кроками піде Вакарчук-молодший, сказати поки що важко.

АЛЬБОМИ І ЖИТТЯ.
Свої перші чотири демо-записи гурт зробив на студії "Галвокс" в грудні 94-го. У 1995 році група перемагає в місцевому фестивалі «Червона РУТА» у Львові. Наступні три роки "Океан Ельзи" потихеньку отримував заслужену популярність в рідному Львові і періодично робив набіги на близьку Європу - Германію, Польщу і Францію. В січні 1998-го група підписала контракт з київською фірмою Nemo, після чого у повному складі перебралася з Львова до Київа і на півроку засіла у студії. Підсумком студійної роботи і ностальгії по рідному Львову став дебютний альбом "Там, де нас нема", який був представлений публіці в вересні 1998 року. Молодіжним масам прийшовся по душі романтичний гітарний пост-панк з текстами українською мовою і підспудно відчутним національним колоритом у музиці. Дуже швидко запис потрапив до усіх українських чартів і цілий місяць очолював рейтинг випускаючого лейбла Nova Records. Кліп на головну пісню значно підвищив інтерес до гурта. В цьому ж році "Океан Ельзи" отримав і три національні премії -"Дебют року", "Кращий альбом" і "Краща пісня". А в 1999 році альбом перевидала російська фірма "Extraphone".Кліп на композицію "Там, де нас нема" отримав премію французького каналу МСМ як "Краще закордонне відео".У цьому ж році ( а також у 2000 та 2001 роках ) на всеукраїнському конкурсі "Золота "Жар-птиця" ОЕ визнали найкращим поп-гуртом України. Збільшилася популярність "Океана Ельзи" у СНД після з'яви на MTV кліпа "Сосни". 21 лютого 2000 року одразу на двох лейблах - українському Nova Records і московському Real Records - вийшов другий альбом гурту - "Янанебiбув", пісні з якого потрапили до російських фільмів "Любов та інші жахи" та "Брат-2" ( "Коли тебе нема", "Кавачай" ). Настільки ж пронизливо-ліричний, як попередній, і, при цьому, більш міцний і різноманітний за саундом (в аранжировках деяких пісень була використана струнна група), альбом "Янанебiбув" став помітною подією у області вітчизняного року. Пісні "Янанебiбув", "Той день", "Сосни" ( яка увішла до цього альбому), "Етюд" (яку на концертах Вакарчук присвячував Земфірі) і інші композиції причаровували своєю підвищеною емоційністю, настроєм ніжності, суму і довічного пошуку, і, звичайно ж, проникливим мелодизмом, в якому все ще можна було вгадати вплив нашого рідного мелоса. Весною цього ж року до гурту приєднався клавішник Дмитро Шуров, з яким у травні "Океан Ельзи" підкорив п'ятнадцятитисячну аудиторію головного російського рок-фестивалю "Максідром". Слід звернути увагу на те, що публіку "Олімпійського" не збентежив навіть мовний бар'єр - настрій пісень "Океана" був ясний і без перекладу. Після прориву у Росію пішли західні гастролі, у тому числі виступи в мецці рок-н-ролла - Лондоні. Всього лиш через рік після виходу і теплого прийома "Янанебiбув", в квітні 2001 року "Океан Ельзи" випускає третій альбом - "Модель". Своєю назвою альбом зобов'язаний приспіву одної з найбільш яскравих композицій альбома - "Коко Шанель", присвяченої не тільки видатній жінці-модельєру, а й у певній мірі теперішньому стилісту гурту - Лялі Фонарьовій. Вакарчук каже про "Модель" як про наибільш шлягерний, концепутальний і сильний за звуком альбом. Цей диск, як і попередній, записувався в Київі на студии "Столиця Звукозапис", але під керуванням нового продюсера Сергія Товстолужського, який допоміг гуртові в її експериментах з електронікою. Однак, не дивлячись на зміну звукової "оболонки", музиканти "Океана Ельзи" не збираються змінювати свою сутність. Як каже Вакарчук, бажання бути різним, дивувати слухача не означає зміну внутрішнього змісту. "Океан Ельзи" залишається самим собою, продовжуючи йти уперед. І справжнім доказом цьому є вихід четвертого альбому гурту "Суперсиметрія" у лютому 2003 року. За словами Святослава Вакарчука, цей альбом кращий за попередні. Тематично він скомпонований у єдиний суцільний твір - кожна наступна пісня є продовженням попередньої. Пісні "Мене" і "Для тебе", а також "Віддам" та "Невидима сім'я" поєднані спеціальними музичними містками. - У "Суперсиметрії" ми зробили все, що хотіли. Гадаю, "вона" більш за все відповідає духу "Океану Ельзи". 

більш детальніше можна почитати на офіційному сайті wwwokeanelzy.com/

особисто мені подобається цей гурт, був на кунцєртах і тащуся від пісні "Я їду до дому" ....ммм :) та альбому "Глорія"
MP3 Гурту ОЕ http://www.medalmusic.com.ua/ukrmusic/u … p?id=26609

0

2

Супергурт!Правда зараз досить здав позиції

0

3

Зараз просто готуеться та занятий по поiздкам нормальний гурт всi пiснi подобаються.

0

4

зараз дивлюся про них фільм...молодці чувакі, я їх дуже поважаю і мені подобається те що вони вторять :)

0

5

МЄГАофігЄнний поп-рок, я маю всі альбуми, у цього гурту великі перспективи( хто чув новий альбом //МІРА// той мене пойме).
А зараз гурт дійсно затих бо всі у творчому процесі.

0

6

очень нравится

0

7

Від ОЕ сподіваються ше як мінімум 3 альбума
плідна і популярна група

0

8

Пасани будуть старатись але Вакарчук зараз чуть занятий тому пока тихо в домi!!!

0

9

bula na vsih koncertah v 4ernivcyah... pre duzhe) )))...duzhe yakisna i klasnyj riven' muzyky..zdaetsya na zymovyh kanikulah ba4yla pro nyh doooooooooooooooovgu pereda4u..duzhe cikavo bulo))klasno robyty muzyky yaka taka yakisna i podobaetsya bagatjom..)

0

10

Скiльки слухаю стiльки й рве!!!!

0

11

мені вони дуууже давно подобалися, а зараз взагалі не пре(((((

0

12

ух ти какя!!! непротимоhttp://gif.vio.ru/05/commandos.gif

0

13

они классные))))здорово было,когда они выступали на рок-фестивале у нас в Питере :cool:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Океан Ельзи