Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Друга Ріка


Друга Ріка

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Група «Друга Ріка» була створена на початку 1996 року.

Історія цих музикантів не має нічого спільного з легендою «Прокинувся знаменитим!». Їх успіх – результат великої дружби, багаторічної наполегливої роботи і величезної любові до музики.
Знаменною подією для групи стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» в 1999 році, де група зайняла перше місце серед більше 100 претендентів.
Окрилена успіхом «Друга Ріка» записує дебютний альбом «Я є» і видає його осінню 2000 року. Треки «Впусти міні» і «Там де ті» першими отримали відео підтримку і швидко стали популярними.
У жовтні 2000 року група стає відкриттям фестивалю «Просто Доля».
У травні 2001 року група стає номінантом в категорії «Відкриття року» найпрестижнішої української музичної премії «Золота Жарптиця».
У 2001 році група – номінант в категорії «Краща поп-группа».
Літом 2001 «ДР» розродилася піснею «Оксана», з якою довгий час асоціювали групу.
У грудні 2002 року стартує сингл «Математика», який передує виходу нового альбому.
У березні 2003 року група підписує контракт з ведучим українським лейблом Lavina Music і випускає альбом «Два» – результат дворічної студійної роботи «ДР». В цей же час до групи приєднується клавішник Сергій (Шура) Гера.
У червні 2003 року менеджмент Dave-а Gahan-а (вокаліста Depeche Mode) вибирає групу – як розігрівання – для сумісного виступу в Києві, під час його світового «Paper Monster» туру.
Виступ на російсько-українському фестивалі «Рупор» в 2003 році був названий критиками одним з кращих за всю історію фестивалю, завдяки чому пісні групи потрапляють в російський ефір. У часності, на радіо «Maximum» хіт «Вже не сам» ротіровался більше 3 місяців. Пісня «Вже не сам» стає народним хітом.
Після тривалого мовчання «Друга Ріка» бере менеджмент групи в свої руки. Результат не примусив себе довго чекати – 26 квітня 2005 року компанія Lavina Music випускає третій альбом «ДР» під назвою «Рекорді», який стає «золотим».Сингл «Так мало тут тобі» 32 тижні протримався в українських хит-парадах. Наприклад, на «Gala Radio» пісня звучала близько 1000 разів.
Альбом багатий на хіти. Пісня «П’ю з твоїх долонь» повертає «Другу Ріку» на російське MTV. «Спи до завтра» отримала відео підтримку з двох кліпів. А пісня «Три хвіліні» повторила подвиг «Так мало тут тобі» – стала піснею всіх закоханих, що самою «замовлялася», і до цих пір в активній ротації.
У вересні 2005-го «ДР» перевидає свій «дебютник» «Я Є», включаючи ту, що раніше не видавалася «Не моя земля».
У листопаді 2006-го виходить новий сингл «Денніч», який за короткий час (за наслідками ФДР Радіо-Центру) стає кращою українською піснею і по сьогоднішній день займає перші місця в національних хит-парадах. У грудні 2006 року, до свого творчому 10-летию, «Друга Ріка» випускає альбом з 13-ти своїх кращих пісень за всю історію групи із заголовною доріжкою «Денніч».
Група «Друга Ріка» неодноразово брала участь в головному українському фестивалі «Таврійські Ігри». Її пісні тричі ставали «Піснею Року» на однойменному тілі-фестивалі.«Друга Ріка» представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Gdansk 2004 (Польща) і «Слов'янський базар» 2005 (Білорусь).

Офіційний сайт гурту http://www.drugarika.com/
пісня "ОКСАНА" ЗЕ БЕСТ!!!!)))))) :good:

0

2

Полюбас ... Пiдтримую :good:  а також Тебе це може вбити та iн.

0

3

люблю пісню "три хвидини"...  :yahoo:

0

4

"Шансон" кльова річ.Ну і ще "Там де ти".А так більше нема шо слухати.

0

5

менеі подобається тільки пісня "Впусти"

0

6

Anahi написал(а):

люблю пісню "три хвидини"...

даааааааааааааааа, супер пісня!!! на зараз моя любима...

0

7

"Тебе це може вбити" вощєто СКАЙ а не ДР

0

8

Sunny_yo написал(а):

Тебе це може вбити" вощєто СКАЙ а не ДР

:lol: хехехе..я чекав поки хтось це скаже..:) а взагалі то не люблю їх..гавнюхи

0

9

Sunny_yo написал(а):

"Тебе це може вбити" вощєто СКАЙ а не ДР

я теж це помітив, але писати було впадло, думав автор сам помітить))

по темі: попса попсою

0

10

попса трохи із закосом під колдплей чи шо.

0

11

Sunny_yo написал(а):

під колдплей чи шо.

під Корней

0

12

KeithMoon написал(а):

під Корней

вони постаріше будуть))
але якшо рівняти з тими ж "корнями", то безперечно друга ріка рулить)))))))0

0

13

срети так тут Другу Руку...ой..Другу Ріку))))))))))))))))))

а мені подобається цей гурт і їхня творчість, хлопці молодці, ліпши їх буду слухати чим як ви кажете НЕ ПОПСА, там де ніхіра не розумію крім..аааааааа.джжжжжжж..аааа.а.а.а.а.а.а.а.а..ааааааа ))))))))

а пісня " Тебе це може вбити рулить" треба їм листа стосовно цієї пісні написати))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Друга Ріка