Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » FreakyStyley (гланди)


FreakyStyley (гланди)

Сообщений 1 страница 20 из 56

1

Freaky Styley, check, one, two...

0

2

Ну шо Деня,все поешь? :D

0

3

Фрики- ты мега чувак!!!!твой голос сводит с ума!!! ;)

0

4

Гагагагагага Голос афффiгений вiн буде спiвати ще довго, дюкую йому що вiн з нами i стараеться. :D  :yes:

0

5

:) хто не знає як виглядає Фрікі)))от його фейс)))

0

6

на першій фотці він такой лапО)

0

7

ніхуя!!мені друга більше нравіццо)))там де він в позе тупой неандерталєц дайот на рот!))))))))))))

0

8

Patlatui написал(а):

на першій фотці він такой лапО)

:rofl: познакоміть по бліже?!))))))))) :rofl:

Гуф написал(а):

ніхуя!!мені друга більше нравіццо)))там де він в позе тупой неандерталєц дайот на рот!))))))))))))

:D він рпосто напевно занадто увійшов в роль))))

0

9

ого)) який же він красунчик!! :love:

0

10

Lori_M написал(а):

ого)) який же він красунчик!!

:) щеб пак, завдяки групі він був змушений робити пластичну операцію..причому не одну))його лице теперішнє коштує чималих вкладів))))))все ж таки в нього лице також інструмент тарговлі)))))) :rofl:

0

11

таке гарненьке лице ніколи не могло бути негарним, тоу не грузи - він був завжди таким красунчиком - я знаю!!!!!

0

12

Lori_M написал(а):

таке гарненьке лице ніколи не могло бути негарним, тоу не грузи - він був завжди таким красунчиком - я знаю!!!!!

:rofl: добре шо ти так думаєш)))ще плануємо йому сіські замутити))і спор йде))я хочу 2 розмір а Дєня пєнітса і каже 3-4 ))ось коли грудь паявітса то не дивуйся, це в нього від природи)))))) :rofl:

0

13

UFOs написал(а):

ось коли грудь паявітса то не дивуйся, це в нього від природи))))))

нєєєє.... у Дєні рєально самоє красіває тєло..... :love:  :)  :) :lol:  :lol: ........а у Пєтькі САСКІ :rofl:  :rofl:

0

14

нє спорьтє..у мене є фокти ще з 1 чи 2 класу, там де ми з цим мачо єшчо савсєм юниє, зєлоьниє так сказать..но еті фоткі, то строжайшая запрєщьонная інфармация..нє буду разоблачать..

0

15

Rock'n'Rolerblader
Хочєш канфєткуууу? :D  :lol:

0

16

ииии...ну зачєм..я же нє видєржуу.. :( хєхє..нє. нє пакажу..у таво пасана тоже єсть така фотка..от хай він єйо і викладиваєт..) у мєня сканєр нє работаєт..вот.. :)

0

17

Rock'n'Rolerblader
а в мене тоже є твої фотки)))

0

18

Lori_M
аткудава? :) і які саме? сорі шо не в тєму тут.. :)Дєня, прівєт!:)

0

19

Rock'n'Rolerblader
з нету скачала з якогось сайту) тепер кожен день дивлюся

0

20

Lori_M
чого би це на мене кожен день дивитись? :)
шо та гєрой тєми савсєм нє пішет..ах.. :(

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » FreakyStyley (гланди)