Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...


Нез'ясовано, але факт...

Сообщений 1 страница 20 из 183

1

в цій темі обговорюємо все те з чим дехто стикається, але поясненню важко підлягає..потойбіччя, нло, полтергейст, тощо...

хочу розпочатку цю тему з ...

...я хочу до вас донести події, які сьогодня трапилися, які ми пережили ( я і ще 4 чоловіки...Бед Банні(Валєрка), Черрігьорл (Фаїнка), Таня і Пєтька )на кладовищі...наперед  хочу вам сказати, що я нікому нічого не хочу доказати і ні в чому не хочу переконувати, ви можете мені не вірити і можете з цього сміятися, сидячи дома в теплі попиваючи чайок і думати собі, що це сповідь хворобливої уяви УФОСа...я передаю, те що я БАЧИВ, ЧУВ і ВІДЧУВАВ...
Отже почну..почну з самого початку, коли сидячи собі вдома з бодуна після вчорашньої пянки я згадав, як класно колись Валєрік йшов на кладбіще і стрімався...ну шо щє може в голову прийти???...зізвонилися і зібралися...похід на РУССКОЄ кладовище я упущу, тому що там нічог оособливого крім відкритих склепів і болота під ногами не було...перейшовши дорогу ми всі направилися на ЄВРЕЙСЬКЕ кладовище...сказати, що мені було страшно спочатку, означало би вам збрихати, дівчата трохи були на адріналіні, ну а ми бачили це і підігрівали їх моторишними історіями і так далі...Далі події почали розвертатися, як в КОНЧЄНОМУ ФІЛЬМІ...ми ввійшли, перед нами відкрилася освічена ліхтарями полоса, яка тянулася в самий кінець кладовища і від якої по різні сторони йдуть так собі стежечькі, які не є освітленими і які навіть затягують своєю загадковістю і водночас моторошністю...ось пройшовши сенагогу ми зайшли в першу так стежку...нічого особливого...перед нами постав склеп, без дверей де і сфоткалися.Далі нас чекав ще один, більш розбитий і моторишний склеп про який вже напевно давно всі забули...і ось з цього моменту почалася ціла ниска подій в які вамс напевно буде важко повірити...я, Таня і Валєрік стали в склеп фоткатися і я почув як Пєтька каже...Сєрий ПОЗАДУ ТЕБЕ ЯКЕСЬ СВІТЛО БЛЯ......я нічого не бачив...ми стояли далі, Пєтьказатих і кудась вдивлювався...Фаїнка направила на нас фотік і ПОВТОРИЛА ПЄТІНІ СЛОВА....СЄРИЙ БІЛЯ ТЕБЕ СВІТЛО!!!!...ну я герой йобаний, собі думаю РОЗВОДЯТЬ ВОНИ МЕНЕ БЛЯ...але на фотці яку вона зробила нічого не було...крім "БЛІКА" на зубі мому...навіть смішна фотка...я незнаю чи то блік чи той маленьки шарік в той час був в мене на рожі прямо перед хавалом...я нічого не відчував і не хотів про це думати навіть...Фаїна ще зробила пару фоток і шось таки знову побачила...ми не звернули особливу увагу і пішли вперед по тій стежці...нічого особливого не було.Ми повернулися на освітлену частину,яка вела туда, куда, якшо чесно в глибині душі не хотілося йти...як зараз пом"ятаю Тані слов: " а може це попередження?!"...угу, ми всі дружно з Тані посміялися і тут самий хоробрий з нас (Валєрка) толканув мисль шо треба йти туда...де цікаво..МАКАК ТИ МАНЯК ХВОРИЙ БЛЯ, Гєрой...ну ми і пішли , шли всі групой і не відділялися один від одного..натрапили на лавочку, присіли, Таня говорила по телефону а Фаїнка сфоткала якийсь монумент і ЗНОВУ ЦІ БІЛІ ПЛЯМИ...шось напевно на обєктиві...сказала Фаїна і сама собі не вірячи почала фоткати знову...ну ми всі вирішили, що треба ЗНОВУ ЙТИ ДЕ ЦІКАВО...ось ми вже в кінці цієї світлої полоси, перед нами відкрився краєвид...весь район Калічанка лежав перед нами..Ратуша..Садгора, Машзавод і ще багато чого предстало перед нами...було дуже гарно ;)...ми повернулися на освітлену частину і перед нами відкрилася, ще одна цікава і загадкова стежка, яка насправді яквиявилося була надзвичайно довга і моторошна...вона вела в так названий "старий фонд" де занедбані, розтрощєні могили, яким більше сотні років...і тут почалося САМЕ ЦІКАВЕ...ми йшли групою, шось прікалувалися і відійшовши трошечки ВАЛЄРІК, який чи справді такий сміливий чи саме більше ДУРНИЙ)))повернув на ліво...ми зупинилися і за ним слідом пішов Пєтька, потім я і дівчата...хлопці трохи випередили мене і говорили між собою, потім заклякли і швидко повернувшись зі словами ВАЛИМ НАХЄР ЗВІДСИ МИ ЧУЛИ ЯК ХТОСЬ АБО ЩОСЬ 2 РАЗИ ГУПНОЛО ЧИ ТО НОГАМИ ЧИ....ОБ ЗЕМЛЮ...Саме в землю...в ту болотяну суміш...потрібно чималу силу щоб сторити такий ефект...в хлопців трохі рожи помінялися і передавши нам це вНАС ВСІХ БУЛА тільки одна мета....чим скоріше добратися до тієї світлої полоси. Ми ДОБРАЛИСЯ!!!)))зашугані...хлопці мали трохи дивний вираз обличчя, але Валєріка замучало питання, ЩО ТО БУЛО БЛЯ?!...дівчата і пєтька неохотно хотіли дізнаватися і мені не дуже хотілося, але щось дійсно в середині мучало...Валєрік толканув фразу на зразок : " лишайтися тут, а я піду зганяю туда, щераз завтикаю шо за хрєнь там". Дівчата були проти, але Фаїна рішуче вирушила в сторону Валєріка :)...ну я з ними, мене це тоже мучало...але що тоді виходить? ми розділимося тоді...і ПЄтька лишиться з Таньою, а ми йдемо туда...ми всі думали...довго думали і стрємалися, але вирішили, що треба піти всім...ми знову повернулися туди...я підсвічував ліхтариком, який є на телефоні...і повертаючися знову в те місце ..в мене в голові думки...Можливо там якісь тіла бля обширені...хоча туда навіть вколотий чи обкурений я не бачу понту йти і ногами ТУПНУТИ 2 РАЗИ причому не слабо і причому в болотняку, треба докласти чималих зусиль...ось ми йщли і я думаю..ану крикну..і крикнув..." ЯКЩО ХТОСЬ ТАМ Є...МІЛІЦІЯ...СЕРЖАНТ МІЛІЦІЇ...я єбу чого я це крикнув, мені реально грало очько...нічого вже там не було..всі затихли і вирішили повернутися, алевийшовши з ціього місця, Валєрік псіхований казьол видав фразу знову цікаво, давайте йдемо туда в глубь ту...ну всі наадреналіні а Валєріку мало і малоі тут цей БАРАН БЛЯ, зривається і як дебіл біжить в ту срану глуш в яку не то шо йти а навіть дивитися в ту сторону стрьоино..осб цей баран зривається і почуть щезає з очей в темряві....БЛЯ МАКАК, подумавши я підірвався за цим психом...народ тоже трохі підтянувся, але залишився недалеко від склепу...я біжу за цим рагульом і тут розумію, що цей кізяк пропав з виду..бляяя...МАКАК!!!МАКАК!!!!я включив фанарік і почав волати...МАКАК!!!!МААААКК!!!!...тут я ...я подивився і посвітив на ліво...я не знаю, що цього Кіборга туда , блять саме тулда, що його понесло, він саме туда біг як одержимий бля...я посвітив..світло впало на розбиті і вже давно порощі якимось рослинами могили...і побачив МАКАКА...він наче присів і в шось вдивлявся...я онімів коли побачив в шо він вдивляється...світло добре ось ТУ ФІГНЮ НЕ ОСВІЧУВАЛА і мені здалося, що то шось на зращок памятника...зростом біля 3 метрів, не менше...і тут..ось ЦЕ БЛЯ...воно ЗРИВАЄТЬСЯ З МІСЦЯ...не крокує, а саме ПІДІРВАЛОСЯ І В СТОРОНУ МАКАКА ...а між ними лічені метри...я блять онімів...а ця хуйня ЗУРВАЛАСЯ ЯК З ЦЕПІ НА МАКАКА І ЙОБНУЛАСЯ В ДЕРЕВО, яке розділяло Валєріка і ось те...прозвучав Сильний Хлопок і тріскіт, що чули навіть та група, яка була позаду...дерево похилилося, ворони з нього позлітали, в мене серце рухнуло в пяти..і в голові пролунав голос...МАКАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! після хлопка того рпойшла 1 чи 2 секунди ІСТИНИ і я ПОЧУВ СУХИЙ ТРІСКІТ...я став як вкопаний...і в голові фраза повторювалася МАКАК!!!!!...і ось він ВІДТИ ПРЯМО ВИЛЕТІВ!!!ЯК КУЛЯ і взявшимене за руку крикнув, СЙОБУЄМОСЯ БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯТЬ...я не міг в це повірити і не розумів що коїться, але такого лиця я ще в нього не бачив...і те як він біг..і те як вже мене обганяв...я не можу це передати...в нас була одна ціль СРАНА ДОРОГА ОСВІТЛЕНА...ми бігли і не оглядалися...і здалеку кричали СЙОБУЄМСЯ!!!Фаїнка і ТАня довго не думаючи впали на ногу і ПЄтька тільки як сраний ЕСТОНЄЦ стояв і шось чекав бля...ми промчали повз нього і Пєтьку переклинило і вже всі разом валили...вибігшина дорогу я подумав що ми щасливі що добігли...і тут ми нестали зупинятися...і давай бігти далі..відбігши..ми дивилися один на одного і вони пииали нас ЩО ЗА ХЛОПОК ТАМ БУВ і розповідали що вони біля того склепу бачили селует...що наче за ними спостерігав..це з ними сталося в один момент, що і зі мною і Валєріком..вони також в ту мить бачили щось за склепом.....ми вибігли на дорогу..і ось ми на дорозі..фак..я зараз пишу і переживаю ті події..і в мене мандраш, це насправді важко передати...ми трохі обгогворивши те що трапилося повалили собі...фак..це важко передати словами і я жалкую, що це все не знімалося на відео чи хочя би записувалося на диктофон...я про це зараз сильно жалію і знаю, що це викликає сміх і такого роду реакцію...я знаю, що я бачив, що я чув...і не хочу нікого переконувати, але МАКАКА НАЛЯКАТИ ВАЖКО він псих...але його лице імандраш..він чуть не отримавСерцевий приступ..те з чим ми там стикнулися...еееее.....думайте що хочете...я тільки хочу запевнити вас що це не срана гра уяви...я неможу вас переконати і не хочу тому жалкую, що немає доказів..маю намір дньом повернутися і зазняти то місце..то дерево...ту атмосферу...той так званий "старий фонд" кладовища...там погана енергетика...в мене склалося враження що кладовище поділено на 2 частини..світлу і темну...частини з різними енергетиками і різним своєрідним "життям"...фак..............пройшло вже часу а в мене мандраш...але Валєріку самебільше прийшлося..за що боровся на то і на поровся..в прямому значенні цього розуміння...

0

2

Бля,шкода я там не був!

0

3

пля!!!пісец....реально страшно....Серий.ти прідурак?хочеш щоб тебе сілуети таємничі довели до псіхушкі?!?!??!
наступного разу візьміть мене...все ж таки в мене вже очко хапає,але цікаов просто...

0

4

БОЖЕ,преодолевая трудности перевода, но всетаки я что-то поняла!!!!!кошмар!!!читала и у самой мурашки побежали!!!я бы там,наверное, орала как ненормальная!!!!!

0

5

UFOs
чвак,читаючи це мене реально трусить шо хворого....напевно температура піднялася.....я не знаю чому я саме туда побіг.....але думав шо піздєц настав.....та хуйня чекала поки підійду поближе....бля згадую....і аж сльози на очах.......це всьо почалося саме коли ми розділилися....бля......мене трусить......

0

6

ви кончені ідіотИ!!!!!!!!!!!!!що я без вас б робив?!пля...я реально вам всі мсчпівчуваю..

0

7

я хочу с вами!!!!!

0

8

блін,тут всі такі герої...хашу з ними....але реально страшно......

0

9

але це було ахуєєнно.....я від адріналіну аж побліднів.....рєально думав шо пі...єц....а Фаінка,Танюхі Пєтька спочатку думали,шо ми прікалуємся як завжди....але після того  удара і наших бєгучих мєганапуганих їбальць...вони поняли все одразу.....  :kill:

0

10

Сєрий дякую шо рванув зразу за мною......якби не ти я б напевно сразу вирубився зі страху......і дякую Фаінкі,Танюхі і Пєтькі шо погодилися піти  подивитися шо там було......Ви всі мєга круті і мєга класні :bravo:   :good:

0

11

badbunny написал(а):

але це було ахуєєнно.....я від адріналіну аж побліднів

а от начот цього я заздрю вам,але все інше не..нах......але,якщо будете ще одну таку експедицію робити,скажіть мені,мож мене премкне і я попрусі з вами,хоча сумніваюся

0

12

Patlatui написал(а):

пля!!!пісец....реально страшно....Серий.ти прідурак

якшо чесно то ДА :crazy: ніби сам не знаєш...

badbunny написал(а):

чвак,читаючи це мене реально трусить шо хворого

я коли писав то також наче все переживав знову..ну нафіг...

Patlatui написал(а):

блін,тут всі такі герої...хашу з ними....але реально страшно......

чувак, я би не хотів щоб така фігня повторилася... %)

хельга написал(а):

я хочу с вами!!!!!

...це не прікол і там не то що страшно..а ми стикнулися з тим що важко пояснити...

badbunny написал(а):

але після того  удара і наших бєгучих мєганапуганих їбальць...вони поняли все одразу.....

чувак, яка то сила була....я шоковано - налякона ахуєвший сижу тут...нехочу згадувати більше ... %)

0

13

я перечитала уже 2 раза!!!я в шоке!!!!!вот так ходишь по кладбищу и не знаешь что тебя подстерегает и следит за тобой :O

0

14

хельга написал(а):

я перечитала уже 2 раза!!!я в шоке!!!!!вот так ходишь по кладбищу и не знаешь что тебя подстерегает и следит за тобой

..ми йшли з Валєріком до дому...то його міняло деколи  і він видавав дивні фрази...назразок: " я прикіньте, ми ходили а на нас дивилися безліч..." :crazy: наче перемикало Валєріка..йому дійсно саме ОЧЬКОВО БУЛО...

0

15

если я приеду, возьмете меня с собой??? :O

0

16

хельга написал(а):

если я приеду, возьмете меня с собой???

Бєз проблєм... ;) Но до лєта я чуствую то кладбіщє развєдую по полной програмє,каждий тьомний закаулок,каждий грьобаний поворот.....Я блять єто нє оставлю.... :evil: ....Нєхуй пугать народ!!!!!Ми бля вияснім шо то за хрєнь(я рєшил шо надо пойті в полнолуньє :evil: ).... :evil: .....Надєюсь пасани і дівчонкі со мной  :)

0

17

badbunny написал(а):

я рєшил шо надо пойті в полнолуньє

конченой)))ну т пля і  :O мая с вамі.может

0

18

UFOs
блін...до сьогоднішнього ранку весь той страх, що я відчувала трохи притупився, але прочитавши те, що Сірьожка написав.......знову усі ті відчуття, той страх від якого усе німіє, від якого просто моторошно, жахливо....слів замало щоб передати усе те, що відбувалось....зараз пишу це і мене трусить....це було круто....можливо дехто подумає, що це не нормально, але то дійсно варте тих відчуттів, що ми отримали...коли ми тікали, я відчувала, що ще трохи і я не зможу бігти бо ноги від страху німіють.....то реально круто було.....такі відчуття, адреналін..... :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Гарно дякую хлопцям за надану можливість незабутньо відсвяткувати День студента :lol:  :bravo:

badbunny написал(а):

Ми бля вияснім шо то за хрєнь(я рєшил шо надо пойті в полнолуньє  )....  .....Надєюсь пасани і дівчонкі со мной

полюбому підемо ще :) але Танюха вже щось не хоче :rofl:  :rofl:  :rofl:

Отредактировано cherrygirl (18.11.2007 14:11:16)

0

19

блять, почитав це все..йду поссю поки не обіссявся.. ви сука придурки, я би там обісрався напево раз 10.. і не зміг би бігти з такою купою в штанах... виродки..

0

20

Rock'n'Rolerblader написал(а):

і не зміг би бігти з такою купою в штанах... виродки..

повір мені, якщо б ти побачив ту хрєнь то ти б так файно біг.....ого :rofl:  :rofl:  :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...