Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...


Нез'ясовано, але факт...

Сообщений 21 страница 40 из 183

21

cherrygirl
канєшно ж біг би, я ж не якийсь повний їбанько..я б напевно до себе на южку звідти за 15 хв добіг.. просто спочатку як і більшість я б там оціпінів на пару сек..

0

22

cherrygirl написал(а):

Гарно дякую хлопцям за надану можливість незабутньо відсвяткувати День студента

:) хто знав шо воно всьо так буде... :gg:

cherrygirl написал(а):

але Танюха вже щось не хоче

:D я думаю її попустить і вона передумає ;) :crazy:

Rock'n'Rolerblader написал(а):

я б там оціпінів на пару сек..

Rock'n'Rolerblader написал(а):

..я б напевно до себе на южку звідти за 15 хв добіг

:D шось подібне я відчував))

сьогодня були там...хотіли щось знайти ЯКІСЬ докази....хех...І НАМ ВДАЛОСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ми сьогодня їхали в таксі з відти мовчки...нам реально повезло, я зараз вам розповім детальніше і викладу фотоматеріал...

0

23

cherrygirl написал(а):

але Танюха вже щось не хоче

а чо? :rofl:  :rofl:   :rofl: Вроді всі з ногами і руками лишились :kill:  :D
Доречі,Фаінка ми сьогодні ше були дньом....І результати дуже не втішні :kill: ...Ми коли побачили,то я так сказать пріахуєл :kill:
сіРОЖКО все виставить...разом з фотками :kill:

0

24

UFOs написал(а):

ми сьогодня їхали в таксі з відти мовчки..

ага... :crazy: ...я так погруз шо аж не помнив як ми доїхали :out2:

0

25

кугути, давайте рєще фотак!!!!!

0

26

ми сьогодні таки повернулися:) ...самі навіть не мали уявлення, що ми там маємо побачити, але щось тянуло нас туда, на ті самі місця, де вчора все відбувалося. Йшли я, Валєрік, Пєтька і один вуйко (Тодор-дядько з фан парку:)))) ), який почувши це все не давав нам спокой впродовж ТРИВАЛОГО ЧАСУ, що стало не терпимо і що змусило нас взяти його також. Тодора неабияк це зацікавило і він будував теорії стосовно цього, говорив, що нас налякали чуваки, які взламували могили, або...хех..він сказав, що якщо не побачить людського фактору, то згідний, що там було ЩОСЬ ;)...Отже ми вже на кладовищі, йдемо по вчорашньому маршруту, проходимо 1 поворот, але нічого цікавого нас тут не зупинило, самий СОК, чекав нас на тих "АФІГЄННИХ" місцях, які знаходилися  далі...Ось ми вже біля цього повороту, який такий ж довгий і такий ж загадковий, як вчора і такий ж моторошний залишається навіть днем...ми прямували знову по вчорашньому маршруту, зайшли туди де чув Валєрік і Пєтька звуки чи тупіт...ми тільки змогли розгледіти і представити собі звідкиля приблизно той тупіт зміг доноситися, не буду брехати, мені ставало трохи не по собі, коли я навіть вглядався в ті непролазні хащі і куда Валєрік тикав пальцем з Петриком, вказуючи на приблизне "шумне місце"...роздивившись все ми продовжили рух далі і тут почалося саме цікаве...ми дійшли до того місця де стояв Пєтька з дівчатами і де він бачив РАЗОМ З ДІВЧАТАМИ, як ніби за ними хтось споглядає, не відкриваючи повністю постать селуету...підійшовщи до склепу ми почали його детально оглядати, оглядати решткі снігу довкола, провіряли наявність якихось слідів, тощо...і ми такі найшли...біля склепу на розбитій в щент лавочці і таким же самим жалюгідним столиком ми побачили РЖАВИЙ ВЖЕ ДАВНО ВСІМА ЗАБУТИЙ НА ВИГЛЯД МОЛОТОК, ЯКИЙ ЧУТЬ НЕ ПРЕРІС ДО ТІЄЇ ЛАВОЧКИ і який самим виглядом кідав нас в піт...саме цікаве було те, ЩО НА МОЛОТКУ були ЯВНІ ВІДБИТКІ долоні, свіжі відбиткі, але якісь, наче я навіть не знаю, як передати, наче відбиток вївся в той сраний ржавий малоток, він явно був свіжий і не зрозумілого походження. Я надіюся, що більшість мають поняття стосовно деревянних предметів і що б не було на дереві воно хоть лишає відбиткі, але тим більше на відкритому повітрі воно випаровується з поверхні...це явно був свіжий слід, але ж ТАМ ДАВНО НІХТО НЕ ХОДИТЬ і цей молоток тут вже прержавіти бля до сраної лавочкі встиг, але відбиткі свіжі, це і каню панятно..цей молоток, який був біля того склепу на ФОТО № 1...нас це поміняло, всі старалися не слідити тут і навпаки шукати...нічого вроді більше не знайшли і всі вжевідійшли...але я рпораховував ймовірні варіанти, ставив себе на місце цього, що побачив Пєтька...думаючи, що це людська істота, я прикідував куда вона могла б піти звідти, щоб ми цього не бачили...і я неподалік найшов розгалуження стежок, на одній псячі сліди недавні, а на другій....це жесть...ЛЮДСЬКІ СЛІДИ...єдині сліди, які були там, на маленькому шматочку снігу, яке з першу так би і не кинулося в очі...але діло в тому, що вони трохі незвичні..такі сліди може зробити тільки БОСА НОГА і мені здається сніг розтоплений був ТЕПЛОМ БОСОЇ НОГИ...кроки були надзвичайно маленьки, таке враження що хтось крокував з швидкістю черепахи, відстані між кроками декілька сантиметрів...на фотці не дуже видно, але в реалі це 2 річь, яка захопила дух...отже ФОТО № 2 СЛІДИ..в голові вже складалася певнакартина стосовно цього місця і Валєрка вимовив шось на зразок : " Бля, цей висадний молоток прямо тут де був селует і сліди, це жесть"...ми продовжили крокувати до того місця де був я і Валєрка...рпойшовши трішечки ми опинилися на місці вчорашнього висаду. Спочатку важко було орієнтуватися, бо день і ніч, це дві різні обстановки і ми трошкі навіть патєрялісь...але відтворивши події, з нашими місцями перебування, ми почали досліджувати те, що вчора змусило 2-ох здорових відморозків біжати скоріше за Гешка))відтворивши наші місця розташування ми почали вивчати те місце, яке було вчора самим "ЦІКАВИМ"...ось приблизно для уявлення, куди дивився Валєрка фотка з його місця вчорашнього базування, звідки він рвав когті...ФОТО № 3 ВАЛЄРІК В ЗАСАДІ (очима Валєркі...дневна фотка). ми приступили до огляду місця і наткнулися ще на цікаві речі...ЗЛОМАНЕ ДЕРЕВО!!!воно на моїх очах вчора рухнуло!!!точніше його знесло, ЩОСь...і знесло не хіло!!!трохі з корнями воно вилізло і сумнівів немає, що це воно, свіжознесене ЦЕ ФАКТ!!!напевно той хлопок це пірвалися коріння, воно в основі товчте а далі приблизно, як рука...хай вас не вводить в оману його незначущість, якщо ви впевнені в собі то спробуйте щось подібне під корінь знести з лічених метрів...ФОТО № 4 ДЕРЕВО, ЯКЕ ВЧОРА РУХНУЛО НА МОЇХ і ВАЛЄРКІНИХ ОЧАХ під дією ЧОГОСЬ!!!...прикидаючи рух ЦЬОГО, ми проклали його через дерева і...ФАК...воно навіть здається не зупинилося після дерева, ми такі швидко бігаємо з МАКАКОМ!!!))))воно далі на своєму шляху могло знести вінок, який був привязаний...ми зупинилися і побали оглядати, але це болотяно-листяна частина, ну як і перевжна частина кладовища, але тут майже снігу не було...тому явно щось говорити ми не можемо..ФОТО № 5 ПОХИЛЕНИЙ ВІНОК НА ТОМУ САМОМУ МІСЦІ...але на шляху Валєркі і ЦЬОГО було не тільки деревце, але й могильна огорожа, що напевно таки направила ШОСЬ через вінок...це все тільки теорія, напевно шось вважати неможливо, вночі все має зовсім інші риси і все зовсім по іншому сприймається ніж дньом...я впевнений в тому, що я з Валєріком бачив, чув і від чого швидко СЙОБУВАВСЯ!!!причин не довіряти Пєтькі і дівчатам, які бачили селует в мене немає...одна з дівчат (Таня ) в той вечір навіть сама собі не вірила, не вірила в те ЩО ВОНИ ВТРЬОХ біля склепу бачать селует, який за ними споглядає і списала в той момент це все на масову гру уяви....я вважаю, що ми такі побачили те, що навіть Тодора ( вуйко з фан парку ) заставило призадуматися...ми їхали в машині всі мовчки...слів не було потрібно всі були думками ТАМ, прокручуючи все знову і знову в своїй уяві...
в мене стосовно цього є своїх декілька теорій, оскільки я прояв хворобливої уяви відкидаю, то :
1 - СРАНІ МАРАДЬОРИ, хай їм грець ...хоча фактів і слідів стосовно цього наврядчи немає, немає взломів і так далі...
2 - ГАЛЕМ...і по ходу ми стикалися не з одним, а декількома...з цими охоронцями, яких могла поставити вничьку єврейська община, особливо після останніх подій зі знищеннями памятників...
3 - ми стикалися з різними згустками і проявами енергії, різної сили та степенями впливу...

0

27

сіРоЖКО,описав кожну подію і переживання... :bravo:

UFOs написал(а):

1 - СРАНІ МАРАДЬОРИ, хай їм грець ...

думаю,шо відпадає,бо та СЦУКА не могла так ламанутись одним ривком,шо ми аж ах...єлі... :kill:

Patlatui написал(а):

де рещта фоток,ток малаток э...

буде.....просто нет тугий ;)

0

28

мені чогось склона теорія про големів.......

0

29

badbunny написал(а):

думаю,шо відпадає,бо та СЦУКА не могла так ламанутись одним ривком,шо ми аж ах...єлі...

...так, але та постать, що Пєтькі і чувіхам постала...я навіть не знаю, що і думати...

Patlatui написал(а):

мені чогось склона теорія про големів.......

...мені також, великий процент ...

0

30

UFOs написал(а):

РЖАВИЙ ВЖЕ ДАВНО ВСІМА ЗАБУТИЙ НА ВИГЛЯД МОЛОТОК, ЯКИЙ ЧУТЬ НЕ ПРЕРІС ДО ТІЄЇ ЛАВОЧКИ і який самим виглядом кідав нас в піт

ти прав чувак  %) ..не хтів би я його відчути на сваєй галавє :out:

UFOs написал(а):

ле діло в тому, що вони трохі незвичні..такі сліди може зробити тільки БОСА НОГА і мені здається сніг розтоплений був ТЕПЛОМ БОСОЇ НОГИ.

слєди то вашє жєсть.....аш мандраж....размєр той бля босой нагі нє мєньшє 45-50-й  :out2:

UFOs написал(а):

змусило 2-ох здорових відморозків біжати скоріше за Гешка))

ооо Да!!!....чувак ти прав.... :crazy:

UFOs написал(а):

очима Валєркі...дневна фотка

угу... :crazy: многа кустікав...  :out2:  %)

UFOs написал(а):

воно в основі товчте а далі приблизно, як рука...хай вас не вводить в оману його незначущість, якщо ви впевнені в собі то спробуйте щось подібне під корінь знести з лічених метрів...

ми пробували приблизно таке ж дерево лупити ногою з дурі.....а то хрєн.....сіли малавата :/

UFOs написал(а):

вночі все має зовсім інші риси і все зовсім по іншому сприймається ніж дньом...я впевнений в тому, що я з Валєріком бачив, чув і від чого швидко СЙОБУВАВСЯ

100%...________

0

31

badbunny написал(а):

слєди то вашє жєсть.....аш мандраж....размєр той бля босой нагі нє мєньшє 45-50-й

точно големи.....

Го́лем (ивр. גולם‎) — персонаж еврейской мифологии. Человек из неживой материи (глины), оживлённый каббалистами с помощью тайных знаний. Вероятно имеет общее с Адамом, которого Бог создал из глины и вдохнул в него душу.

Слово «Голем» происходит от слова гелем (ивр. גלם‎) обозначающие «необработанный, сырой материал», либо просто глина. Корень ГЛМ встречается в Танахе— (Псл. 139:16) в слове галми (ивр. גלמי‎), обозначающем «моя необработанная форма». В современном иврите слово Голем обозначает «глупый и неповоротливый человек», «истукан», «болван».

Весьма распространенная, возникшая в Праге еврейская народная легенда об искусственном человеке («големе»), созданном из глины для исполнения разных «чёрных» работ, трудных поручений, имеющих значение для еврейской общины, и главным образом для предотвращения кровавого навета путём своевременного вмешательства и разоблачения.

Исполнив свое задание, голем превращается в прах. Создание голема народная легенда приписывает знаменитому талмудисту и каббалисту — главному раввину Праги, Махаралю. Голем будто бы возрождается к новой жизни каждые 33 года. Легенда эта относится к началу XVII века. Известны и другие големы, созданные по народному преданию разными авторитетными раввинами — новаторами религиозной мысли. В этой легенде народная фантазия как бы оправдывает противление социальному злу некоторым, хотя бы и робким, насилием: в образе голема как бы легализуется идея усиленной борьбы со злом, переступающая границы религиозного закона; недаром голем по легенде превышает свои «полномочия», заявляет свою волю, противоречащую воле его «создателя»: искусственный человек делает то, что по закону «неприлично» или даже преступно для естественно-живого человека. Во всем этом — богоборческий смысл голема. Но богоборческое начало в народной фантазии не имеет самодовлеющего значения: оно лишь разновидность протеста против социального и национального гнета.

0

32

Patlatui написал(а):

badbunny написал:
слєди то вашє жєсть.....аш мандраж....размєр той бля босой нагі нє мєньшє 45-50-йточно големи.....

:) Льоша, дякую шо проінформував людєй шо такоє галєм...бо я видав, а пояснити не додумався :oups:  :)

badbunny написал(а):

ми пробували приблизно таке ж дерево лупити ногою з дурі.....а то хрєн.....сіли малавата

:crazy: угу...чи то я слабєнькій чи то не можливо одним махом дерево знести...

badbunny написал(а):

UFOs написал:
очима Валєркі...дневна фоткаугу...  многа кустікав...

вночі там взагалі жесть...як згадую то попка %)

badbunny написал(а):

ти прав чувак   ..не хтів би я його відчути на сваєй галавє

...дивно це всьо...ти сам все бачив.

а на цій фотці " КАРІДОР СМЄРТІ" ))))ось такими карідорами приходиться ходити, де по різні боки могильні плити :crazy:

0

33

UFOs написал(а):

а на цій фотці " КАРІДОР СМЄРТІ" ))))ось такими карідорами приходиться ходити, де по різні боки могильні плити

бля чувак памятаю як я туда ламанувся :yahoo: а ти за мной.... :good: ..і всьо було піздато :yahoo: ....але і памятаю як назад бігли ци карідором :kill: .....і все було не дуже піздато :face:  :D ....але ми єшьо вєрньомся і нє адна ХРЄНЬ нас нє астановіт :evil: ....ну развішо малаток тот :D ....бамц...бамц.....бамц.....бамц....бамц....па галовкє і 5 тєл.... :gg:  :fool:  :yahoo:

0

34

badbunny написал(а):

па галовкє і 5 тєл....

а чо 5????)))6)))

0

35

Patlatui написал(а):

а чо 5????)))6)))

:rofl: а чо 6? нє думаю шо тот кєнт с малаточкам будєт і сєбя біть :crazy:  :rofl:

0

36

Patlatui написал(а):

а чо 5????)))6)))

чувак,соррі я забил шо ти тож хоч с намі молоточкам за компанію :yahoo:  %)  :D

0

37

badbunny написал(а):

чувак,соррі я забил шо ти тож хоч с намі молоточкам за компанію

как ти мог)) :rose:

0

38

Patlatui написал(а):

как ти мог))

ізвіні :cray:  прасті мєня :kiss:  :oups:  :P

0

39

badbunny
ну как??отошел немного от вчерашнего?? :dracula:

0

40

хельга написал(а):

ну как??отошел немного от вчерашнего??

Олька,пасіб шо спрашуєш.....аташол...дажє пєрєшол....чуствую второй візіт(у мня трєтій) будєт оч скоро... :gg:  :evil: і всьо мнє к їбіням пох... :evil:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...