Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...


Нез'ясовано, але факт...

Сообщений 41 страница 60 из 183

41

це фото з того ж кладбіщя мля))моя рожа професійно вирізана з фоткі і видекосе в полостє диркі куда заходіт єда, випівка і прочая дрянь, якийсь шарік, схожий на блік, але більше на пірсінг...а ви подумайте, збільшення зробіть і подумайте чи язик може дати блін? ну ладно навіть якшо і зуб, бля я ж не містер ОРБІТ і бліком від зубів засліплювати би не зміг.....висновки за вами...

П.С. не дивуйтеся..я трохи зашуганий)))Фаїна бачила цю хєрню коли фоткала...ото я і пересрав)))) %)  :face:

0

42

UFOs
эмоции точно переданы))!!!!

0

43

Осьо Фаїна ще над Манумєнтом зробила фотку і опять віділа шарікі такі...і вона вроді думала шо знову шось з обєктівом, але та фігня то фоткалася, то не фоткалася... :crazy: ..ось збільшена вирізка з фоткі...

0

44

Бля реально не можу не утриматись шоб не висловити свою повагу до Шаленого зайця!..чувак ти насправді МУЖИК!!!!!!пісец я би на тому кладовищі так і лишився якби був у вашій ситуації!..

0

45

Гуф
ти б на кладовище гуляти,ы празнувати день студента б не пышов))

0

46

Гуф написал(а):

Бля реально не можу не утриматись шоб не висловити свою повагу до Шаленого зайця!..чувак ти насправді МУЖИК!!!!!!пісец я би на тому кладовищі так і лишився якби був у вашій ситуації!..

:friends: пасіба чувак...мнє просто пох....і я шяс піздєц жалєю шо убігал!!!мнє бля стидно!!!.....такова больше нє павтарітсо :evil: хоч пайдбош с намі і ми тє здєлаєм екскурсію....ток мож бить чутах опасно.....а можєт і мня прарвать і я начну куєто хуйню мутіть.....єтого раза я за сєбя нє отвєчаю ;) будітє мня там іскать....

0

47

Серому я вже казала, що думаю... у мене виникло бажання дізнатись, чому було спричиний енергетичний згусток... ггг...  я б в архів пішла...
а ще дивно, наші місцеві готи там частенько засідають, я б попитала, чи вони нічого такго не бачили...

0

48

Anahi написал(а):

а ще дивно, наші місцеві готи там частенько засідають, я б попитала, чи вони нічого такго не бачили...

Оксанко,ті готи напевно не лізли в ті дєбрі  де ми були :) там уже точно ніхто давненько не був :) і вашє ми маразнули шо упали на ногу ;) то просто інстінкт і перший раз.....вдруге таке не станеться :)  :evil:

0

49

UFOs написал(а):

зробила фотку і опять віділа шарікі такі

я пра еті шарікі па кєлєвізару сатрєл, то вроді згустки енергії, каториє щітают за души помєрших..але ну нахуй, я як почитав, бля. самому страшно стало..і як вас ушльопків туда тягне? та фотка тоо коридору вночі, то повний піздєц..і твайо ліцо, Шірожка, висажує нахуй..короче кажучи це жесть.. і напевно якби я побачив якусь таку хуйню, ви б мене тока мантіровкай па башке єсі б угрєлі я б може рушив з місця.. найбільше боюся побачити якогось привида, бо навіть було пару раз мені снилися привиди, то я у сні ставав як камяним..тьфу бля..

0

50

Anahi написал(а):

а ще дивно, наші місцеві готи там частенько засідають, я б попитала, чи вони нічого такго не бачили...

понту питати цих позєрів? вони напевно і не знають дле це кладовище, їхнє кладовище це ТРАЛКА!!!)))))

Anahi написал(а):

я б в архів пішла...

:) ...архів не дасть відповідей.

Rock'n'Rolerblader написал(а):

каториє щітают за души помєрших

:lol: адна із ніх мнє чістіла зуби :lol:

Rock'n'Rolerblader написал(а):

і як вас ушльопків туда тягне

:face: думаєш я знаю???!! %)

Rock'n'Rolerblader написал(а):

та фотка тоо коридору вночі, то повний піздєц..

це благо, шо спишка освітила бо тамбільше грає коли суцільна темрява.

Rock'n'Rolerblader написал(а):

найбільше боюся побачити якогось привида, бо навіть було пару раз мені снилися привиди, то я у сні ставав як камяним..тьфу бля..

ти також в майбутньому бабай)))і в тобі бабай, починай з себе, перестанеш боятися себе, втратиш страх до інших (я про бабая впринципі)))) )...хоча... :face: це все тупий стереотип, який формується і базується на тупих фільмах і розповідях.

0

51

UFOs написал(а):

адна із ніх мнє чістіла зуби

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

52

Ну пасани дали шухеру на всю округу Срана Еврейка чуть не положила менi рiдних людей щоб вона була проклята зi своiми приколами знести ii треба к ебеням!!!!!!

0

53

UFOs написал(а):

...архів не дасть відповідей.

чого ти думаєш,що не дасть,я думаю що так подію,полюбомухтось заніс із єврейської общіни туди,якщо навіть і намагалися призввати голема.......

0

54

IoanIliesky написал(а):

Ну пасани дали шухеру на всю округу Срана Еврейка чуть не положила менi рiдних людей щоб вона була проклята зi своiми приколами знести ii треба к ебеням!!!!!!

Іді в задніцу, тоді де ми будемо висаджуватися???? ;) всьо класно :)

Patlatui написал(а):

чого ти думаєш,що не дасть,я думаю що так подію,полюбомухтось заніс із єврейської общіни туди,якщо навіть і намагалися призввати голема.......

:D ага полюбе, може ще там найдеш шось про Атлантиду)))

0

55

до речі про ті згустки!я читав про них - це може бути метан,який виділився з розкладених трупів,особливо часто зустрічається на таких старих кладовищах і напівболотах!ви ж казали шо там майже болото.от газ і виділився,а вночі він просто спонтанно вспихує ось і пояснення свічення!..

0

56

UFOs написал(а):

ага полюбе, може ще там найдеш шось про Атлантиду)))

та в нашому архіві все можливо)

0

57

Гуф написал(а):

це може бути метан,який виділився з розкладених трупів

а я то думаю шо мене цих останніх пару днів так колбасить і я як псіх  :crazy:  а то я надихався трупнячка :face:

0

58

IoanIliesky написал(а):

Срана Еврейка чуть не положила менi рiдних людей щоб вона була проклята зi своiми приколами знести ii треба к ебеням!!!!!!

нєєєєєєєєє......чувак.єто самоєкласноє у нас кладбіщє ^_^ ...я от нєго тащусь і дурєю :good:  :out:  :yahoo:

0

59

Ty dyr tre z tebe vubutu:@p.s kladit na mobilu mini opery,kryta:-D

0

60

Гуф написал(а):

це може бути метан

може, це теорія. але не факт:)не факт на якому потрібно і можна се зупенете, це не розумно ;) ...теорію рпо метан для себе відкинув одразу, тому що там був і не по фотках орієнтуюся ;)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Нез'ясовано, але факт...