Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » abOUT us...


abOUT us...

Сообщений 1 страница 20 из 66

1

Все починається тоді, коли Wonder (Крушницький Юра) та Freaky Styley (Харченко Денис) потрапляють в один десятий клас. Всі захоплюються репом та хаусом, тому вони досить швидко помічають незвичайність музичних вподобань одне одного. Більш того, смаки виявляються абсолютно ідентичними. Wonder грає на гітарі і чуваки полюбляють разом виконувати пісні Боба Марлі та 5nizza. Згодом Денис пропонує Юрі створити власний band. Вони вирішують сробувати. 2 власні пісні у стилі pop-punk (акустична гітара + вокал). Їм подобається спільна творчість, та й непорозумінь, пов’язаних з нею, не виникає. Починаються постійні пусті балачки щодо пошуку драмера та басиста. Продовжуються вони досить довго. Зрушення у формуванні відбувається, коли Wonder згадує про приятеля (Марчук Олександр), брат якого свого часу грав в одній з чернівецьких формацій і навчив його першоосновам гри на драмах. Попереду накопичування умовних одиниць для купівлі музичного обладнання, пошук репетиційного приміщення та людини, яка хоча б знала як виглядає бас і могла його тримати =)
Паралельна сюжетна лінія :
Три друга винаймають приміщення у місцевому рок-клубі і грають в своє задоволення.
Це – Da Shits. Команда, якій не вистачає вокаліста та ритм-гітариста.
Гаврилюк Петро на прізвисько ,,Єбло’’.
Це – a friend of the band. Ключова особа всієї цієї історії. Він навчається у Чернівецькому Національному університеті імені Юрія Федьковича, на економічному факультеті, у 101-к групі. Саме тут здобуває знання Wonder. Завдяки посередництву Петрика його друзі дізнаються про гітариста та запрошують його на jam.
10-12 серпня. Існування Da Shits знаходить своє логічне закінчення, адже басист (Купіна Сергій) допомагає завершити процес створення нового гурту, займаючи вакантне місце. Чудова людина, яка тільки починає опановувати інструмент, проте вже закохана в нього, наполегливо працює і демонструє чудові результати. Bass player + репетиційне приміщення, яке щойно створена банда з божевільною назвою отримує у спадок =)
2 тижні – 3 композиції. 26 серпня – перший виступ Breaking Brain Without Aim на відборі всеукраїнського фестивалю ,,Відродження’’.
P.S. Команда пройшла відбір і виборола 3 місце у фіналі фестивалю.
Після цього склад гурту змінився, драмером став Дуніч Максим (EX Da Shits) – чудова людина і true freak =)

афффтар Харченко Денис (Freaky Styley)...

0

2

чОткіє і афтарітєтниє пасани)))
шо тут ше додати? :D

а якшо по суті - то класні музиканти та в першу чергу друзі

0

3

біографія круто напсиана, УФОС, умнічька  :D

0

4

:an: вона пишеться;) )) коли напишеться то буде тутаво)) :crazy:

0

5

snpunk написал(а):

біографія круто напсиана, УФОС, умнічька  :D

Ну це аффтаритетни пасани на райони такщо биографii iм не треба нiкнейми говорять самi за себе дякувати потрiбно iм за те що вони у нас е. :thank:  :good:  :beer:  :rolleyes:

0

6

йойойойой))) найкращі малечеггі у місті)))) :bravo:  :yahoo:

0

7

Anahi написал(а):

йойойойой))) найкращі малечеггі у місті))))

вау))))дякую(ємо) Оксаночко, дуже приємно :oups:

0

8

UFOs написал(а):

Гаврилюк Петро на прізвисько ,,Єбло’’.

:rofl: Їбло-Їбальцеее.... :rofl: хахаххаха...Пєтрік я знаю шо ти це не побачиш,тому це тобі завтра скажу особисто :rofl:

0

9

оуу...))0та з такими здібностями пісателя,можна цю біографію в кніжку анегдотаФ записати))

0

10

UFOs просветил меня!!!теперь я знаю истину!складно пишешь)))

0

11

UFOs написал(а):

вона пишеться;) )) коли напишеться то буде тутаво))

Саме головне що вона пишеться а все остальне фiгня

0

12

нада била етіх псов єщьо в школє паламать..  :cool2: а якшо серйзно, то пасани, я как всєгда с вамі (хоча б морально:) ) і паддєрживаю вас в вашем занятії.. пишіть купу пісень, записуйте альбоми, їдьте в тури.. ви можете цього добитись..  :bravo:  :satri mne:  :yes:

Отредактировано Rock'n'Rolerblader (1.12.2007 11:22:53)

0

13

сьодні на сейшні вам усім дам пизди!!!

0

14

Хочу сказати які ви всі піздаті і ахуєнні!)))))велике дякую шо ви вопше існуєте і існуйте далі і надіюсь шо доживу і до вашого альбому і відео і нагородження бва на "Залатом грамафонє")))))))))

0

15

Гуф написал(а):

на "Залатом грамафонє")))))))))

ооо да мен, я заради цього живу!!!)) :D

пару фоток пасаноу))наші Олд Пікчерси

0

16

вот ані..залатая маладьож!! да ішчо і музику іграют..вах вах.. :)

0

17

сукі,яка остання фотка офігена!!!! :rolleyes:

0

18

а мені втора нравітса)))там Макс і Серьога такі маладьожні.з довгими патлами))))))))

0

19

Rock'n'Rolerblader написал(а):

вот ані..залатая маладьож!! да ішчо і музику іграют..вах вах..

:D і стрємлятса к Залатому Грамафону!!!!)))))

Patlatui написал(а):

сукі,яка остання фотка офігена!!!!

:rofl: сам тащуся))))тіпа фотка под названієм: "обкурєний пєрсонал Боба Мардей" ))))

Гуф написал(а):

а мені втора нравітса)))там Макс і Серьога такі маладьожні.з довгими патлами))))))))

:D нєчьо чувак, незнаю, як Макс, але в мене зараз ще доші чим на тій фотці)))хачу пєрєплюнуть Юру)))))

0

20

Гуф написал(а):

а мені втора нравітса)))там Макс і Серьога такі маладьожні.з довгими патлами))))))))

Ото просто Серий косит подж Макса!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » abOUT us...