Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » abOUT us...


abOUT us...

Сообщений 41 страница 60 из 66

41

кульно Льоша)) + 1 ..ти навіть зазняв як ще до початку ми сіли і шось почали грузитися разом з гітарами...
:crazy: я вже навіть себе не узнаю на фотках)))валасатим стаю ))

0

42

А Юра шо пояс боїться порвати шо сідя грає?)))))))))))ви крут бля,хотів би я на вас на канцертах пасатрєть НО не вправе!дружелюбний "субкультури" не визнають музики і творчості для них існує тільки "1715" і якесь куриво....

0

43

Взагалі мені ББВА не дуже подобається, але це не тому що група хєрова, просто мені подобається зовсім інша музика. Але чуваки грають нормально і головне що від душі.

0

44

:)  :good: прально чувак, кожному своє  :friends:

0

45

хачу перед всемі пахвастацца шо я сьоні скачав собі фотошоп і зробив своїми кривими руками юзербар бвашніків!!!!!

+1

46

Гуф написал(а):

хачу перед всемі пахвастацца шо я сьоні скачав собі фотошоп і зробив своїми кривими руками юзербар бвашніків!!!!!

:rofl: чувак)))це так зворушливо ))тамтакі нрожи розтянуто-ржачні))) :)  я навіть не знаю, що сказати))
:crazy:

0

47

сьоня пріступілі до запису наступної пісні)) невдовзі буде вже в мережі вона )) :)

0

48

Patlatui написал(а):

Патлатий фоточки рульно замученI+1
Пасани вмiють погудiти. Чуваки РЕспект

0

49

Гурт очікують маленькі рєфармації, зміна назви напевно, ще 1 учасник приєднається, зйомкі кліпу і ще напевно ударнік памиє ногі, вокаліст змінить орієнтацію на традиційну а гітарісти пострижуться на лисо!!!)))))

0

50

інтірєсна хто ета будя?:))) вот так чудєса...Дєня вже не буде тусити зі мною по гей клубах?:(біда.. надіюсь ці зміни до кращого.. http://gif.vio.ru/05/wink.gif

0

51

UFOs написал(а):

а гітарісти пострижуться на лисо!!!)))))

вот эта правильно!!По нашему,по-пасански!!!

0

52

Ну як так станеться то можна повнiстю стрiлятись!!!

0

53

всьо може бути)))поки шо гітарісти кучєряві і з такими ж руками і пальцями)))))))))))))))

0

54

Но но незя Фрущанто позорить!!!!!!!

0

55

)))ДК РАША)))))))

+1

56

))))))Дякуємо за фотачькі ;)

0

57

Patlatui написал(а):

)))ДК РАША)))))))

БЛя сильна тема Пацани попали у прекраснi роки СССР!!!

0

58

Пасани лабают... :)
http://i022.radikal.ru/0803/83/58fd133e745c.jpg

0

59

badbunny
Йой, дякую:) є ще фотачкі?:)

0

60

wonder написал(а):

Йой, дякую:)

йой,не кажи мені таке...а то я встидаюси :blush:  :crazy: ....

wonder написал(а):

є ще фотачкі?

тре у пасанчікіу пробити :yep:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » abOUT us... » abOUT us...