Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » 24 листопада, день вшанування пам'яті жертв Голодомору


24 листопада, день вшанування пам'яті жертв Голодомору

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

На знак вшанування пам"яті невинних жертв ГОЛОДОМОРУ(1932-1933р) у суботу 24 листопада 2007р з 16 год. приєднайся до Всеукраїнської акції "ЗАСВІТИ СВІЧКУ!"із настанням темряви засвіти і постав свічку на підвіконник так,щоб її було видно знадвору.Цей вогник символізуватиме вашу скорботу і пам"ять про міліони загублених життів співвітчизників.УКРАЇНА ПАМ"ЯТАЄ!СВІТ ВИЗНАЄ!

0

2

snpunk написал(а):

.УКРАЇНА ПАМ"ЯТАЄ!СВІТ ВИЗНАЄ!

ага..,Україга це на забуде ніколи.....світ  визнає це все ,звичайно,але треба часу трохи.........

0

3

Завтра о 4 годині дні, де б ви не були, запаліть свічку. Купіть її вже сьогодні.
Ми завтра  вцей час будемо в Києві і теж це зробимо.
Ми маємо памятати про це горе української нації та добиватися визнання того що Голодомор був геноцидом українського напроду з боку Більшовицького режиму Сталіна

0

4

свічку не запалив..не було можливості.. але бачив як на центральній площі горіло безліч свічок.. гарно..хотілось би приєднатись до них.. але все ж вшановую жертв геноциду..

0

5

видела по телевизору прямую трансляцию из Киева..

0

6

Rock'n'Rolerblader написал(а):

свічку не запалив..не було можливості.. але бачив як на центральній площі горіло безліч свічок.. гарно..хотілось би приєднатись до них.. але все ж вшановую жертв геноциду..

а я там була... так образливо було, дуже мало молоді, її практично не було... декілька металістів, і все... так в сосновному старші люди...
свічку поставила, на цілу ніч...

0

7

Anahi написал(а):

так образливо було, дуже мало молоді, її практично не було...

просто, наприклад, я не вмикав телевізора сьогодні і просто напросто забув про цей день.. соромно, але забув, так як займався своїми справами.. думаю багато такиї як я..але жахливо якшо знаючи і памятаючи про цей день дехто його просто ігнорує..

0

8

ДА свiчку поставили багато людей загинуло але що поробиш. :(  це iсторiя i вiд неi не втiкти.

0

9

snpunk написал(а):

УКРАЇНА ПАМ"ЯТАЄ!СВІТ ВИЗНАЄ!

Україна хуй забила...соррі за прямоту, але тільки з приходом Ющенка це стає на такий рівень ;)...

шкода, що факт геноциду зі сторони екс кумуністичної країни не визнано:)...

0

10

Хтось у нас тут за Нашу Украiну шо за агiтацiя  :/

0

11

IoanIliesky написал(а):

Хтось у нас тут за Нашу Украiну шо за агiтацiя

шо ти тут фігню пишеш? ти знаєш шо я взагалі апартійний і мені посрати на політику ;) просто така тенденція, і не нада тут ля-ля :)

0

12

Ну лана пасан не аполiтiческiй Пiздец вам кажеш що це все тупа полiтики а ви далi убили би 150 млн людей iм похуй также само було це iсторiя вiд неi не втечеш не потрiбно зациклюватись на цьому треба робити так щоб бiльше такого не повторювалось.  Ну вспомнили що з того помянули тай дальше живемо так як жили ! Той для кого це дуже важлива так як для Еврейськоi обшини вони дiйсно дивляться за цим та стараються допомагати у них така ментальнiсть. А нам було похуй так i лишиться це нiкому не треба.

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » 24 листопада, день вшанування пам'яті жертв Голодомору