Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » Глямур,нах


Глямур,нах

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

ламу́р (англ. glamour, ['glæmə], собственно «чары», «очарование») — оценочное понятие (оценка при этом может быть как положительной, так и отрицательной в зависимости от взглядов говорящего), означающее близость к общепринятым стандартам «роскоши», «шикарного», внешне «блестящего».

В. Пелевин, в произведении Empire V, пишет, что гламур — это маскировка, которая нужна для того, чтобы повысить свой социальный статус в глазах окружающих. Гламур нужен для того, чтобы окружающие думали, что человек имеет доступ к бесконечному источнику денег.

«Человек гламурного мышления есть существо, которое считает акты потребления достижениями» — К. Крылов.





веше ставлення до цього,думки....як вас гламурні діучата та хлоьпаки?

0

2

в топку цих пєдіків))))

0

3

ну, це не субкультура..але ставлюсь др них негативно, бо це уєбанство.. і не люблю зажраних, мажорних виродків.. так шо нахуй їх всіх..

0

4

оооооооооооооо........гламур-forever.........

0

5

Бля ну не всшiх же е напевно й десь нормальнi.)) Стрiляти iх к ебеням.

0

6

"ой, ну ми вчєра затусавалі в Астартє..
да, чувак,ми затусавалі, діджей крутіл крутой мікс"

фубля  :bad:

0

7

где лучшие тусовки?
правильно,у нас в клубе

0

8

Возможно возможно.

0

9

нєнавіжу ФІФАЧЄК :bad:

0

10

А поепать та кIнуть буде кокраз норм))

0

11

бля)))навіть незнаю шо і сказати))))я в нєйтралітєтє))чому? тому, що ви не повірити, але я зустрічав афігєнних, як ви називаєте фіфачєк, але то малий відсоток, більшість дійсно....прамалчу))))))

а гламур пасан, то є прокачаний бик з дєрєвні  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Rock'n'Rolerblader написал(а):

.. і не люблю зажраних, мажорних виродків.. так шо нахуй їх всіх..

:friends: підтримую...розбалувані члєнососи

badbunny написал(а):

нєнавіжу ФІФАЧЄК

:rofl: оойй Брєшеш Макак....а Аліса ? )))))))) :rofl:

0

12

KeithMoon написал(а):

в топку цих пєдіків))))

я ні пайму так емо педікі чи гламуркі педікі???)))))

IoanIliesky написал(а):

А поепать та кIнуть буде кокраз норм))

правду муЖИК сказал)))))))))))))

0

13

UFOs написал(а):

оойй Брєшеш Макак....а Аліса ? ))))

:rofl:  :rofl:  :rofl: а ана нєформал на каблуках :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

14

у мене довгий час гламур був асоціацією з рожевим, а потім прийшло емо... тепер, щшо емо, що гламур, для мене, на одно ліцо...

0

15

нєєєєєєє ))) Глямур то глямур, а ЕМО то ЕМО )))))це дві різні ієрархії, хоча вТусанскіх завідєніях і тих і тих одночасно мона побачити ))))) :rofl:

Бачив Гуфа вчора ))такий стільний пасанчік )))) я спочатку подумав шо то профффффєсор якийсь, а потом думав шо кіллєр, але коли він почав арати СТРАТОКАСТЄР НАДА, то я поняв шо це ГУф :rofl:

0

16

у нас этот гламур из всех щелей лезет!!!!!!стоит только выйти на Невский и такого насмотришься :O

0

17

UFOs написал(а):

Бачив Гуфа вчора ))такий стільний пасанчік )))) я спочатку подумав шо то профффффєсор якийсь, а потом думав шо кіллєр, але коли він почав арати СТРАТОКАСТЄР НАДА, то я поняв шо це ГУф

умрі сука))))))))))))))))а як блять його називаь начінающім гітарістам?)))я ж не такий сука звізда як ти!..мені б стратокастЄра...

0

18

Anahi написал(а):

у мене довгий час гламур був асоціацією з рожевим, а потім прийшло емо... тепер, щшо емо, що гламур, для мене, на одно ліцо...

а ну нах..й і тих і других, і всіх разом з ними і мене тож

0

19

Гуф написал(а):

умрі сука))))))))))))))))а як блять його називаь начінающім гітарістам?)))я ж не такий сука звізда як ти!..мені б стратокастЄра...

нєєє чєл ти стільний пасан))пальто кіллєрскоє ето твой стіль )))зщас ще Страт хочєш, то будеш ще з футляром ходити то тебе мусара будуть тормозити і напрягати щоб показав шо ти несеш)))Ліон Кіллєр )))))) :rofl:

мені пох на глямуро))якшо подобається то будь ласка, тільки не люблю ось таке домінування і вийоби ))) :cool2:

0

20

UFOs написал(а):

, то будеш ще з футляром ходити то тебе мусара будуть тормозити і напрягати щоб показав шо ти несеш)))Ліон Кіллєр ))))))

яким футляром?)))для ачков максімум!!!чОхОл максімум!)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » Глямур,нах